Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nők irányítanák a világot,...

Ha nők irányítanák a világot, béke lenne?

Figyelt kérdés

Kérdés a szavazáshoz:

A történelem során a királyok, vagy királynők indítottak többször háborút? (nyilván "egy főre" vetítve kell értelmezni)


máj. 24. 14:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%
Am nézzetek meg egy női mma meccset! Néha elgondolkodom, hogy a ferfiak vagy a nők e az agresszívabbak..
máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
57%
Nő vagyok, nem hiszem, hogy nagyobb lenne a béke. Sok agresszív, számító nő van ahogy sok normális, békés férfi is van
máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rég meghaladott gondolat. A hatalommal való visszaélés, annak rossz célra használása mindenkit megkísért, aki hatalmi pozícióba kerül. Ez nem egy specifikusan férfi tulajdonság, ahogy azt egyes ultrafeministák szeretnék gondolni.
máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
9%
A nők szerelme miatt volt sokszor háború a történelem folyamán.
máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
25%
Én olyan háborút inditanék, ahol a nőknek kellene megölniük azokat a pasikat, akik valaha valamilyen formában bántották őket :D Alig maradna pasi... Kicsit se bánnám mondjuk. N
máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Férfiak sokszor a hatalomért háborúznak.


A nőknek ez pedig többnyire érzelmi alapon lenne.


Szerintem sokkal több halott lenne.

máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

#15 Akkor egyedül válogathatnék az összes csaj közül. 😇

😍

máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
17 ennyi
máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Más lenne az irányvonal, az tuti, de az is jellemzőbb lenne, hogy nem férfi vs. nő, hanem nő vs. ő harcok lennének akkor.
máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
71%

"Én olyan háborút inditanék, ahol a nőknek kellene megölniük azokat a pasikat, akik valaha valamilyen formában bántották őket :D Alig maradna pasi... Kicsit se bánnám mondjuk. N"


Itt egy jó példa, hogy vezetőként mennyire szarul kezelnéd ezeket. Bosszús akarsz lenni, és nem érnél el vele semmi jót. Olyan vicces sok kérdés alatt mindig látni a nőket, hogy felháborodnak a férfiak írásain, utána mindig egyből bebizonyítják az igazát nekik, és észre sem veszik ezt a nők.


Nem kiírtani kell, hanem tanítani, oktatni, segíteni, nevelni.


Amúgy, olvasgatom néha, hogy a nők kellenének vezetőnek, és ez kéne. Én azt kérdem, hogy akkor miért nem veszik át a vezető szerepet? Miért nem sakkoznak úgy a politikában/hatalomban, hogy övéké legyen? Itt is látszik, hogy képtelenek a vezetésre (kivéve egyes különleges képességűeket, bár ők sem tudják a férfiakat leverni), és a férfiaktól várják a megoldást.

máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!