Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mutatja ki egy introver...

Hogyan mutatja ki egy introvertált, hogy ha valaki fontos számára?

Figyelt kérdés

Van egy introvertált férfi aki nekem nagyon szimpatikus, de róla nem igazán tudom eldönteni, hogy igazából mit is szeretne, ugyanis én inkább extrovertáltabb vagyok.


Nekem ha valaki tetszik, vagy szimpatikus akkor egyértelműen közlöm vele. Meg én könnyebben beszélek az érzelmeimről, ő picit nehezebben.


Ezért tanácsot szeretnék kérni, honnan tudom, hogy legalább barátként tekint rám?



máj. 22. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én azzal, ha az időmet és a figyelmemet adom neki.
máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én introvertált nõ vagyok. Épp onnan lehet tudni, hogy kedvelek valakit, hogy magamtól beszélgetést kezdeményezek vele. Semleges emberekkel nem kezdek beszélgetést (de amúgy velük is elbeszélgetek, ha õk kezdeményezik).

Az introvertált nem jelenti azt, hogy nem tud kommunikálni valaki. Csak kevesebbet kommunikál, mert õt ez nem feltölti, hanem lefárasztja.

Aztán persze lehet valaki szorongó, önbizalomhiányos is, amellett, hogy introvertált, akkor nem fog kezdeményezni. De nem feltétlenül jár együtt ez a kettõ.

máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!