Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelmes lehetek a volt...

Szerelmes lehetek a volt tanáromba?

Figyelt kérdés

Egy éve érettségiztem, volt egy tanárnőm a gimiben, akit nagyon szerettem. (Én is nő vagyok. De heteró vagyok. Legalábbis eddig azt gondoltam.) Akkor nem tűnt ez extrának, csak vártam mindig nagyon az óráit, mert szeretem hallgatni őt.


Eltelt egy év, eljöttem egyetemre egy távolabbi városba, azóta nem is láttam. De egyre jobban hiányzik, lassan már minden gondolatom ő. Úgy érzem, soha nem lehetek boldog, ha ő nem lesz az életem része, megöl a hiány, a sóvárgás.


Mi a baj velem???


19/L



máj. 11. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Inkább fordítva: mi a baj(od) azokkal, akik most körülvesznek? Mit nem kapsz meg tőlük? Tekints gyanúval erre a semmiből előkerült "utólag szerelmes lettem" érzés, gondolj rá, hogy ez mellékhatása is lehet valami más hiányérzetednek.

Amúgy nyilván te tudod és te tudhatod, itt csak tippelgetni tudunk, és így is kezeld: gondolatébresztőként, nem instrukcióként.

máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj veled.

Mondjuk kicsit korábban éli át a tinik többsége a reménytelen, plátói szerelmet, de hát nem vagyunk egyformák.

máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Rá fel tudtam nézni, intelligens, kedves, jó a közelében lenni.


Most az egyetemen távolságtartó minden oktató, nem találkozunk velük napi szinten. Szaktársak meg olyan kis ostobák, mint én.

máj. 11. 21:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen erősek az érzések, mert ahogy irod is, senki sem viszonyul úgy hozzád, ahogy szeretnéd és ezt kívánja most az elméd, hiányzik az ilyenfajta kontaktus és azt hiányolod akitől legutóbb megkaptad.

Ha most az egyetemre jönne egy hasonló tanár és lelépne 2 hónap után, akkor róla ábrándoznál.

A homoszexualításhoz semmi köze, akkpr lenne, ha a teste ozgatna, szexuális fantáziád lenne róla, de az hogy sokat gondolsz rá még nem a homoszexualítás jele.

máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az egyetem ilyen ami a tanárok távolságtartását illeti, de attól még találhatsz közöttük olyatm akire fel tudsz nézni. Ez mellett pesig próbálj a kortársaiddal barátkozni, nyilván tapasztalatban és tudásban nem vagytok ott, mint egy tanár, de nem lehet együtt fejlődni?

Nekem ez amit leírtál inkább magányosságnak tünik egyébként.

máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
(Oh, bocs az elírásokért)
máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha volna is szexuális képzelgésed sem biztos hogy leszbikus lennél vagy aggódnod kéne.


Én egyszer egy hatvanas nő óráján ültem amikor egy fantázia beúszott elém róla. Aztán hetekig elő-elő jött. Mivel ez nem a 18-as kategória a GYIK-n, ezért nem részletezem, de nagyon kellemetlenül éreztem magam, egyrészt egynemű, másrészt egy idősebb nő.

Aztán egy projektbe kezdtem amit ő vezetett és többször találkoztunk. 2 hét alatt el is múltak a fantáziálások és azóta sem jöttek vissza és más idős néni sem vonz azóta sem.

máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik ,hogy figyeljenek rád, ezt a volt tanárodtól megkaptad ,de most nincs ilyen a közeledben..
máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Wow... "az eltelt egy év", "azóta nem is láttam", "Akkor nem tűnt ez extrának", "Úgy érzem, soha nem lehetek boldog, ha ő nem lesz" képlet mindenki szerint NEM ad okot gyanakvásra, hogy itt nem a tanárnő személyéről van szó? Akik lepontoztátok, szívesen hallanék többet arról, hogy szerinetek ezt miért tévút még megfontolni is. (1)
máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
9, akik lepontoztak nem fognak reagálni, mert már rég egy másik kérdés alatt pontoznak le mindenkit. :) Itt csak a trollok ppontoznak le.
máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!