Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan csajokról, akik szórakozásból úgy csinálnak egy fiúval, mintha akarnának tőle valamit, utána pedig panaszkodnak, hogy nyomul rájuk, nem tudják lerázni?

Figyelt kérdés

Láttam már életem folyamán ilyet, suliban, munkahelyen is, egyszer tapasztaltam is. Tehát hogy úgy tesznek, mintha éreznének valamit iránta, és közelednének, majd amikor az rájuk nyomul, akkor meg koptatni akarják. És panaszkodnak másoknak, hogy "Bakker, én csak hülyéskedtem vele, ez meg komolyan vette! Hogy a francba tudnám lerázni? Kezd már elegem lenni!".

Talán a legegyszerűbb volna nem szórakozni, nem? Tinédzserkorban még csak egy dolog, na de hogy valaki rendes felnőttként is így viselkedik, az ultragáz.



márc. 8. 08:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen nők miatt nem ismerked már.
márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként írok: Ezek nem nők hanem undorító kis rbancok. Leginkább buliban megtalálhatók amikor addig dörgölőzik a pasihoz amíg annak fel nem áll majd arrébb sétál és amikor a pasi azt mondja hogy akkor most jöjjön a happy end meg megy a vernyákolás hogy szexuális zaklatás
márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#11

Na jó, azért nehogy már az ilyen viselkedést ráhúzzuk a csajok többségére. Egyetemista koromban én is futottam bele hasonló félreértésbe, de ez inkább egyszeri probléma volt, talán azért mert nem diszkókban ismerkedtem, ott valószínűleg több az ilyen "hp".

márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonló történt velem első és második gimiben.


A csajszi (nem tudom miért) küldött nekem érdeklődési jelzéseket (rám mosolygott, megfogta a kezem, meg hozzá érintette a lábát az enyémhez,amikor közel ült hozzám), majd máskor meg eltaszított magától, randira nem akart eljönni, teljesen összezavart...


Valószínűleg csak hízlalni akarta az egóját, de nem tudom, miért szórakozott velem. Szerencsére két év múlva magától átment másik suliba. Az utolsó pár napján szabályosan megszégyenített engem az osztály előtt, hogy "ő csak kedves akart lenni, én meg félreértettem őt"..... hazudott össze-vissza.

máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12


Ez nem teljesen igaz. Annyi csajt ismerek aki nem bulizik, nem iszik sort meg ilyesmi, erre ilyen magatartast honoral magara kivetve. Teljesen rendes az ember vele, orvosira ment, erre ghosting-ol. Nem csak a bulizos csajok ilyenek, a noverem is ilyen egyebkent de nem szolok neki.

máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nos, eszemben sincs védeni a nőnek nem nevezhető r-bancokat, ugyanis úgy látom konkrét nőstényről írtál és hát ez tényleg a gusztustalan fajta.


Viszont!!


Azt is figyelembe kell venni (ami sajnos saját tapasztalat), hogy a pasik is ha már egy napja nem lógatták be a lompost képesek mindent is félre érteni. Nekem munkámból (meg amúgy a természetemből is) adódóan az esetek 99%-ában kedves és mosolygós vagyok. Én vagyok az első lépcsőfok egy nagy tárgyalás előtt, tehát muszáj hogy legalább én (is) jó benyomást keltsek. Ha flegma tyúk lennék, lehet ki is fordulnának az ajtón....

Na és ebből adódóan elég sokan félre értik a viselkedésem. Pedig nincs kint soha a mellem, nem riszálom a fenekem, nem simogatok (véletlenül sem érek senkihez), mégis egyesek képesek a szimpla kedvességet (!!!!! azt hogy végzem a munkám !!!!!) is flörtnek venni...


Szóval sajnos azért elég kétélű a dolog. Szóval most én is ott járok, hogy szó szerint menekülnöm kell az egyik pasi elől...

Pedig nem vagyok egy 170/50 D kosaras csaj...

máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16


Azert lehet mert itthon nem szokas semleges vagy enyhe mosollyal maszkalni. Nekem van egyfajta mentalis betegsegem, en is megtanultam direkt tukorbe nezve, hogy "elettel elegedett" arcot vagjak kint, ilyen nagyon nagyon enyhe mosoly, vagy azt sem tudja az ember helyere tenni, hogy most milyen az arcom szomoru vagy mosoly, es ez a cel. Ahogy igyekeztem nezni masok arcat amikor tanultam ezt, egyszeruen mindenki ilyen goromba arcot vagott (nem a nap miatt). Nem tudtam kitol tanulni, ezert kulfoldi kepeket kellett nezegetnem meg egy most rohogni fogtok egy zenet ami hat felszabadit mondjuk ugy, de szep. Es ha ezt kell az utcan hamisitanom, az arcom, akkor mindig erre a kepre (szemoldok felhuzas nagy mosoly + zene ahol opera enekes szovege hat ram = elegedett/semleges arc) de eszre veve mondom, metro vagy valami mindenki ilyen goromba, sietek, hagyj beken, "minek" arcot vagnak, de en ha nem tennem le ezt a "maszkot" akkor latnak rajtam, hogy valami nagyon nem oke hasonlitva hozzajuk. Csak azert irom, mert en a forditottja vagyok. Egy ember meg is kerdezte, hogy mi a bajom de jo indulattal. Szoval ez a forditottja, de probalj meg akkor valami semleges arcot kis mosoly szerut vagni, ha tenyleg azon mulik.

máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16: „...ott járok, hogy szó szerint menekülnöm kell az egyik pasi elől”


Hát igen, ha az alaptermészeted az hogy kedves vagy az emberekkel (és még csinos is), akkor mindig is be fognak próbálkozni, még amikor már 50 fölött leszel is, ezt látom a környezetemben :D

máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!