Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan csajokról, akik szórakozásból úgy csinálnak egy fiúval, mintha akarnának tőle valamit, utána pedig panaszkodnak, hogy nyomul rájuk, nem tudják lerázni?

Figyelt kérdés

Láttam már életem folyamán ilyet, suliban, munkahelyen is, egyszer tapasztaltam is. Tehát hogy úgy tesznek, mintha éreznének valamit iránta, és közelednének, majd amikor az rájuk nyomul, akkor meg koptatni akarják. És panaszkodnak másoknak, hogy "Bakker, én csak hülyéskedtem vele, ez meg komolyan vette! Hogy a francba tudnám lerázni? Kezd már elegem lenni!".

Talán a legegyszerűbb volna nem szórakozni, nem? Tinédzserkorban még csak egy dolog, na de hogy valaki rendes felnőttként is így viselkedik, az ultragáz.



márc. 8. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanaz, mint az ilyen pasikról.

Én nem vagyok az ilyen és nem is bírom az ilyen embereket, akár nő, akár férfi.

márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem önértékelési problémáról árulkodik az ilyen ember. Az jól esik neki, amíg bókolnak, ha érzi, hogy akarják, viszont komolyat nem akar a másiktól.
márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Önértékelési probléma, önbizalomhiány, kötődési problémák, egofényesítés, mert nem igazán kapott sosem dícséretet, elismerést. Traumák okozzák.

Sajnálom az ilyen lányokat.

márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
En ilyet oszinten csajoktol hallok, egy osztalytasamat sem lattam gimiben, meg felnottkent, hogy huzna az agyat a csajnak, inkabb a merleg a csajok fele esik. Mar csak azert is mondom, mert pl randikeresokon nyiltan kimondjak, hogy csak ugy elhuzzak a pasikat mert unatkoznak hiaba ir rajuk a srac, holott ok meg kezdemenyeznek uzenetet, aztan csodalkoznak, hogy nem irnak vissza. Es sok pasi ajanlja ,hogy ilyen appokat kerulje mert a csajok nagy resze csak onbizalom novelesre hasznalja. En pasirol oszinten nem hallottam ilyet. Ha hallottam volna oszinten leirnam, de tenyleg nem, max egy kettorol, de a nagy atlag nem ilyen.
márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Öreg vagyok már. Fiatal korunkban ezt úgy hívták, hogy "szűzqrva"
márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5: A szűzk*rva az rendesen flörtöl, meg akár smárol is, nem? A példámbeli viszont csak szórakozik, ugratja az illetőt.
márc. 8. 14:24
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Van gond a fejében az ilyennek: tuti.
márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez pont a csitrikre jellemző. A másik oldal is ultragáz, hogy ha kedves vagy valakivel vagy beszélgetést kezdeményezel, akkor szerinte "akarsz tőle valamit". Ez se normális, de ez sem a 35-40 feletti korosztaly.
márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8: Láttam én 40 feletti nőtől is. Igaz, betanított munka volt, és a nő meg az a fajta, aki épp csak el tudta végezni a 8 általánost.


Remélem, nem vagyok nagyon gonosz, de ha az ilyenek verés és/vagy nemi erőszak áldozatai lesznek, valahogy nem egészen tudom sajnálni őket.

márc. 8. 20:45
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Undorodom az ilyenektől. Meg is érdemlik amit kapnak!!! Soha nem sajnálom az ilyeneket.
márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!