Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztalta màs is hogy nehéz...

Tapasztalta màs is hogy nehéz volt elszakadni toxikus embertől?

Figyelt kérdés
febr. 17. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen toxikusra gondolsz, nárcisztikusra?

Ha arra, akkor igen, nehéz elszaladni tőlük, mert kiválóan manipulálják a gyenge személyiségű, alacsony önbizalmú embereket.

febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nárcisztikus pszichopata emberek kiválóan manipulálják a másikat. Birtokolni akarják a másik embert, ha meg már nincs hasznuk belőle, akkor eldobják, mint a használt gumit..
febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es igen rejtett narcisztikusra gondolok.

2-es az eldobast is tapasztaltam

febr. 17. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nehéz elszakadni nárcisztikus embertől.
febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen olvastam a temarol fuggoseget okoznak azzal hogy erzelmi hullamvasutat csinalnak a kapcsolatbol hol a magasba repitenek hol leosztanak.Es mindig ugy intezik hogy par furcsa huzasuk utan adagolnak egy kis jot van amikor ezt fokozzak,van amikor visszavesznek belole es stresszbe viszik a masik szervezetet.Jo nehany honap alatt sikerult helyre jonnom.De még mindig vissza- vissza dereng vagy a fajdalom amit okozott,vagy a kozos programok,egyutt toltott ido.Es sokaig az a szemelyisege is hianyzott aki eleinte meg a jo idoszakokban volt.Bar tudom ez nem az o valos egyenisege volt.
febr. 17. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gimis legjobb barátnőm volt nárcisztikus - és ezt nemcsak rámondom, mert most ezzel divat dobálózni, hanem rendesen utánaolvastam a dolognak, szakirodalmat is bújtam 2 nyelven, és azokból vontam le ezt a konklúziót.


A lényeg, hogy tényleg nehéz volt elengedni őt - eleinte. Tudta, mikor és mit kell mondania, amikor érezte, hogy rezeg a léc, és tényleg mesterien mozgatta a szálakat. Volt egy nagy veszekedésünk, ami után ő próbált békülni, mondott pár igencsak manipulatív dolgot ("csak rád tudok gondolni, nem telik el úgy nap, hogy ne jutnál eszembe, a régi emlékeinkkel együtt"), amiken keresztül is láttam már, illetve előtte nagyon nem ez jött le a viselkedéséből, hanem pont, hogy az ellenkezője. Én is hibáztam akkor, a veszekedés alkalmával, amiért vállaltam a felelősséget, elnézést is kértem, de ezek neki nem sikerültek. A tiltásom lett a vége, de nem bánom.

Arra is hajlamos volt, hogy eldobott, ignorált, mikor nem volt neki fontos, de amint ez változott, elvárta, hogy azonnal ugorjak.

febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha már egyszer átláttál rajtuk és mélyen megértetted a működésüket, akkor már kapcsolatot teremteni se fogsz tudni velük.
febr. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6- os detto bartnovel eltem meg.Es szinten tanulmanxoztam a temat is a temat,konyvek,videok,ujsag cikkek...Ez mar csak a baratsag vege utan lett igy,utan raktam ossze a kepet,hogy ki is o a megnyilvanulasai alapjan Ha ezen nem megyek keresztul vele sose jutott volna eszembe konyvet tanulmanyozi a narcisztikusokrol.

Nagyon jol irod mindig tudta mit kell mondani,ajanlani amikor visszavinultam volna bizonyos nem korrekt megnyilvanulasai miatt.A vitak vegul halmozodtak.Voot par nagyobb es vegul minden aprosagot szova tettem neki.O szakitott velem.Rendezni akartam akkor o nem akart felelosseget vallalni mindent amit o csinalt ram vetitette hogy jatszmazok vele,jatszom az o aldozatat,mert megengedi,mindig o a hibas,birtoklom,elszamoltatom- ezt az utobbit azert mondta mert magyarazatot kertem tole a viselkedeseert.O jo nehany hettel kedobb jelentkezett mondva csinalt dologgal amibol aztan nem lett semmi.

Es igen mikor neki nem ahhoz volt kedve,jol el volt latva programokkal rakosgatta a talalkakat,kijelentette o most egy ideig jo nehany hetig nem er ra es ezt egyre tobbszor eljatszotta.

febr. 18. 07:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!