Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hajléktalanok viselkedése?

Hajléktalanok viselkedése?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem ad a hajléktalanoknak pénzt,akkor sokszor miért mondják utána,hogy dögölj meg és ehhez hasonló dolgokat?Miért gondolják úgy a hajléktalanok,hogy másoknak kötelességük pénzt adni nekik?


Illetve miért terjedt el náluk az a szokás,hogy ha odamennek valakihez,akkor egyből mondják,hogy nem pénzt kell?Egyértelműen az kell nekik,minden második hajléktalan ezzel a szöveggel jön és mindig pénz kell nekik.Nem gondolják,hogy az emberek ebből a szövegből egyből tudni fogják,hogy pénz kell nekik?



febr. 11. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú ezen én is sokat gondolkodtam. Szerintem ez egyfajta "túlélési" technika, átprogramozzák magukat, hogy a többi embernek kötelező nekik segíteni, hogy elfedjék azt a szégyent, amit belül éreznek.

A második részre meg: szimplán ez jött be nekik...

febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem, amikor megyek az aluljáróban és kedvesen kérnek, hogy adjak pénzt. Amikor mondom, hogy nem tudok, rögtön elkezdenek átkozni, kiabálni. Vissza szoktam kérdezni, hogy szerintük így megérdemelték volna, hogy adjak?
febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenkor, az elutasítás és kudarc miatt, sérül az egójuk, amit úgy szeretnének helyrepofozni, hogy ilyenkor visszaszólnak annak, aki nem adott nekik pénzt. Ezzel övék az utolsó szó, és egyfajta megnyugvásuk is lesz, hogy most "milyen jól megmondták a tutit".

Az is lehet, hogy pillanatnyi indulatfelszabadulás volt, és nem tudta magát türtőztetni.

Lehet, hogy megfélemlítésnek szánják, vagy már olyan szinten trottyon vannak minden téren, hogy szinte fel sem fogják a dolgok és a mondatok súlyát. Vagy.. eleve így szocializálódtak.

febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Krónikus vascső a búrájukba hiány jelenség , orvosolni kell mindegyiken .
febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
nem a hajléktalabok csinálják ezt,hanem a c type-ok.
febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!