Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a hajléktalanok...

Hogy kezeljem a hajléktalanok beszólásait viselkedését a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Van egy terület, ahová ki kell mennem a munkámból kifolyólag, és rövidebb-hosszabb ideig ott vagyok, amíg elvégzem a munkámat. Közvetlen mellette hajléktalanok szoktak tanyázni, mindig más, és jobb esetben csak bámulják mit csinálok. Részben ez is zavar, na meg az, hogy bűzlenek, de ez a legkevesebb, ezen már nem akadok fenn. A nagyobb gond az, hogy ha beszólogatnak. Néha jópofizva, de legtöbbször bunkón. Ők nagyon jól szórakoznak, nekem kellemetlen. És félek is, legutóbb késsel hadonászott az egyik, nem éppen józanul.

Főnökömnek jeleztem, az volt a válasza, hogy nem tud velük mit csinálni, a biztonsági őrök meg azt mondják, hogy hiába küldik el őket, úgyis visszajönnek.

Jó, ez érthető is, de mit kezdjek én nőként az ilyen primitív, bunkó emberekkel? Ha normálisan hozzám szól, vagy köszön, akkor válaszolok, de ha bunkó megjegyzést tesz, és én ignorálom őket, akkor annál szemetebbek lesznek.

A munkát el kell végeznem, ez oké, de köteles vagyok eltürni ezt a helyzetet, ami bónuszként mellé jár?


2017. nov. 16. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Fülhallgató + nyugis zene és akkor nem hallod őket, már ha a munkád megengedi.
2017. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel a zömében ittas hajléktalanok mellé központilag nem állíthatnak illemtanárt, neked két választásod van:


- a munkádat minél gyorsabban elvégzed és nem reagálsz, vagy

- ha ez ennyire frusztrál, keresel másik munkahelyet, mert ezzel a munkahellyel ez (is) jár.

2017. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen "élményem" párszor nőként, szép szóval nem mész velük semmire. Ha úgy is tesznek, mintha megértenék, amint elfordulsz már szidnak/röhögnek rajtad.

Egy ilyen alkalommal odamentem, és mondtam nekik ami a csövön kifért, persze csak az igazat. Aztán kihívtam rájuk a rendőrséget és a köztereseket, ugyanis zavartak a munkámban a hangoskodásukkal. El is tűntek onnan hamar. A következő lépés az lett volna, hogy egy ilyen szép 5 fokos átlaghőmérsékletű napon rájuk borítok egy vödör hideg felmosóvizet, aztán lehet vonyítani annak, akit érdekel.

Hogy semmi értelme a létezésüknek, az alap. Aki segíteni akar rajtuk, azt nem tartom normálisnak, hiszen ők nem akarnak semmit csak piát meg cigit. Ők így érzik jól magukat, soha egy percig nem sajnáltam egyiket sem, csak a kölyök kutyákat, akiket maguk mellett tartanak.

Ne hagyd magad.

2017. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elhajtod a őket ahálba , tartaléknak a zsebbe tegyél paprikasprét . Az összes keménykedőt meg tablettás kómás férget elintézi 20 percre .
2017. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!