Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy a munkahelyemen...

Úgy érzem hogy a munkahelyemen mindenki tudja hogy szűz vagyok hogyan tudnám ezt kideríteni hogy tudják -e vagy azt észre lehet valakinek venni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszik észre ha ez után érdeklődsz. Amúgy meg nem rosszindulatból de ki nem sz*rja le? Én is az vagyok. Naés. Senkinek semmi köze hozzá
2017. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Hát veszítsd el :D

De egyébként:

- Honnan tudnák? Nincs rádírva.

(Hacsak nem dolgozik ott a nőgyógyászod is)

- Nem, nem lehet észrevenni.

(Mondjuk ha ronda vagy mint Quasimodo, az gyanúra adhat okot)

- Szerintem senki sem gondolkozik azon, hogy melyik munkatársa lehet szűz

- Most őszintén, nem mindegy, ki mit gondol?

2017. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Amikor van egy pattanás az arcomon akkor mindig azt érzem, mintha mindenki azt bámulná. Ez ugyan ilyen, rajtad kívül senki más nem foglalkozik vele!
2017. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt embereket mukahelyen nem érdekel hogy ki szűz meg ki nem ez mg ma 15 évesen divat az iskolában... szerintem mindenki magasról tenne rá még ha tudnák is... Engem seciel teljesen hidegen hagyna nem érdekel hogy a munkatársaim hogy kivel mikor vagy épp nem szexelnek
2017. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:17


Sajnos engem ezzel egy két éves iskolában is zargattak, ahová kb. 20-25 évesek jártak. 21 évesen vesztettem el, de addig szívták ezzel a vérem, pedig próbáltam őket ignorálni.

2017. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
-két éves képzésen
2017. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a medált a nyakláncodról, és máris nem fogják tudni. Az én munkahelyemen a legtöbben azt sem tudják melyik évtizedben születtem, nem hogy melyik jegyben!
2017. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sejteni szokták csak, de sosem tudják. Amikor a jelenlétedben gyanúsan elkezd a szüzesség téma feljönni vagy a csajozás, akkor már sejtenek valamit, csak ők sem biztosak benne. Én inkább kerülök mindenkit, mert eléggé zavaró, és általános jelenség is ez.
2017. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Katolikus vagy és még hajadon / nőtlen? De akkor is, teljesen magánügyed. Ne aggódj, normális ember a munkád és viselkedésed alapján fog megítélni.
2017. máj. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
normalis ember, na olyat se lattam még.
2017. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!