Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem segít egy járókelő sem senkinek, ha mellette egy balhé tör ki? Vagy ha esetleg vele történik a balhé?

Figyelt kérdés
Kiabálások, verekedések, tarhálások mellett minden ember nyugodtan és se hall se lát módon továbbmegy, ül, csinálja a dolgát. Független melyik etnikum csinálja a balhét, miért van az, hogy soha nem avatkoznak közbe, de még csak oda se szólnak? Hallottam, meg láttam is példát más külföldi országoknál, hogy ilyeneknél itt meg ott már tömeges lincselés alakulna ki

jan. 15. 13:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%

Mert eszem ágában nincsen két idióta garesszív közé beállni.


Egy, mert 50 kilós nő vagyok, aztán a végén még kitalálják, hogy akár meg is erőszakolhatnak, addig sem bunyóznak.


Kettő: rokon 190 magas pasi kórházban végezte, miután nagykegyesen játszotta a megmentő hős lovagot.

Ott egy férfi végzálta a saját nőjét, a srác közbe lépett, aztán hopp, előkerült egy kés, és még mázlija volt, hogy nem szíven szúrták.


Eszem ágában nincs beleavatkozni két-három agresszív bunyójába, és senkinek ajánlom, ha szeret élni.

jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
legutóbb 3 kicsi olyan 12körüli órbánvitya szerűség terorizált egy fehér gyereket , elkergettem őket majd másnap 5db ivarérett társukkal vártak kb erre lehet számítani ha közbeavatkozól
jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
az aljzószerekkel feltűzdelt egyedekről se feledkezzünk meg, akik be vannak 1000-el drogozva, de az erejük kb. mint egy mozdonynak és úgy csinálják a feszkót. Aki egy ilyet megfékez, akkor az az igazi fekete öves.
jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
érdekes... miért csak itthon van ilyen késelős, bedrogozós és csapatozós cigóterror?! még a szomszédos országokban sem majréznak annyire tőlük mint itt
jan. 15. 18:43
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében semmilyen háttér nem áll rendelkezésre ahhoz, hogy megérje nem közömbösen viselkedni. Amíg előfordulhat olyan ebben az országban, hogy emberölésért kaphatsz két év felfüggesztette és egy bolti lopásért pedig nyolc évet, addig nincs miről beszélni. Ugyanez érvényes arra is, hogy amikor a szomszédod képtelen normális ember módjára élni és folyamatosan zavar, terrorizál, akkor is csak tehetetlenül tátog mindenki, - mivel nem folyik vér. Gyakorlatilag a bűnözőkért van a "törvény" és nem a - még - normális többségért. Egyszerűen nincs miről beszélni, mert igazság nincs, csak jogszolgáltatás - azoknak, akik meg tudnak fizetni minden hájjal megkent ügyvédeket és egyéb hivatalnokokat.
jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, miért gondolod, hogy a szomszédos országokban nincs ilyen? Szlovákiában, Romániában is vannak olyan no-go zónák, amiről a magyar sajtó is beszámolt, gondolom ezeknek az országoknak a belföldi hírei, fórumbejegyzései között még több töténet van balhés romákról.
jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ahogy fentebb írták, általában ilyenkor nem az van, hogy letudod csitítani a támadó cickányt, nagy valószínűséggel neked fog rontani.


Megtudod védeni magad? Jártás vagy verekedésben, bevállalnál esetleg egy kórházi kezelést, ne adj isten halált? Mert cickányék nem szeretik feladni, amint vesztésre állnak késért nyúlnak. Rengeteg profi küzdősportos halt már így meg, mert ez nem egy akciófilm, hogy kicsavarod a kezéből a kést.


Ha meg fizikailag erősebb nálad agyba főbe rugdos, ha földre kerülsz. Ezekben nincs betyár becsület- sportszellem.


Nyilván helyzet függő is, nehéz elnézni, ha egy vétlen embert bántanak, de szerintem mindenkinek a saját testi épsége a legfontosabb.


Legjobb ilyenkor az, ha elkezdesz kiabálni, embereket odavonzani, úgy hátha beszáll valaki melléd, és eltudjátok kergetni a támadót.

jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nekem már volt ilyenben részem 4 roma vert 2 magyar aztán becsatlakoztam (nem a romákhoz).de pl korona alatt volt h egy idős bácsival keménykedtek akkor csak oda mentem csillapítani a kedélyeket. Még régebben egy néni táskáját ellopta szintén 1 roma megpróbáltam elkapni de nem sikerült. szóval ha úgy érzem akkor beavatkozok de ha pl 2 kb ugyan olyan faszi üti egymást akkor vagy mozizok vagy elsétálok. borsodba gyakoriak az ilyenek
márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!