Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkók annyira sokan...

Miért bunkók annyira sokan itt gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
Annyira lehangoló, kérdezel valamit, és rögtön jön az utálkozás.
jan. 9. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Én a normális kérdésekre normálisan válaszolok, segítőkész vagyok amiben csak tudok.

Amikor a kérdező vagy más válaszoló elkezd bunkózni, akkor szeretem én is kiosztani, kvázi kiélem én is itt a kis frusztrációmat, levezetem a stresszt, persze odafigyelek, hogy a megfelelő ember kapja, aki amúgy is megérdemli. Fair ez így?

jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ez a valóságban is így van, csak ott még disztingválnak az emberek, mert arccal, névvel nagyon kockázat vállalni a parasztságot. A magyarokra pedig kifejezetten jellemző az arrogancia.
jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem ez fair, ha tényleg van indokod.

Ha valaki bunkó velem, akkor én is megszoktam védeni magam. Azt nem szeretem, ha indokolatlanul, a semmiből támadnak le.

jan. 9. 13:04
 4/17 A kérdező kommentje:

#2, igen, igazad van.

Meg a gyűlölködés is nagyon jellemző itthon, ahogy az elmúlt időben észrevettem:/

jan. 9. 13:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az erőszak körforgás kicsiben. Valaki bunkó volt veled amitől ideges leszel, eldöntöd hogy itt mindenki köcsög k..rva és a következő kérdésre már te is bunkón válaszolsz, mert ideges vagy, és fuh ki kérdez ilyen fszságot?? Aztán lesz akinél betalál a te bunkóságod, és ő is ugyanúgy elkönyveli magában hogy itt mindenki kretén mint ahogy te is elkönyvelted, és ő is úgy lesz vele hogy minek ide a hülyék közé értelmes válasz.

Elég csak egy frusztrált ember ahhoz hogy egy tucat másikat frusztráltá tegyen.

jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Mert a való életben is azok
jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a való életben mennyire bátrak, például nekem is írt valaki nagy "bátran", hogy "Találkozhatunk valahol, ha nagyon akarod", persze ez a húszkilós kis hülye Lacika volt, de képes előadni, hogy ő a kisportolt kétméteres izomtopi. Elküldtem a fr.ncba az ilyet.
jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Mert sok a lány.
jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A facebook csoportokban, tömegközlekedési járműveken, az utakon az autósok, boltokban a vásárlók, munkahelyeken, iskolákban és itt a GYK-n rengeteg tahó van.


Tök mindegy mit kérdezel, mit válaszolsz itt, azonnal belèd állnak.


Nekem szó szerint emberundorom van. 🤢🤮

jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány direkt provokatív célú kérdező és válaszoló is. Most, hogy férfi vagy nő az mindegy. Sok olyan kérdés van, amikor teljesen provokatív célból írja ki az adott felhasználó, és utána bizonygatja, hogy igaza van, és csak az a jó, ahogy ő állítja és mindenkit hibáztat, meg leszól, csak önmagába nem néz. Egy normális gondolkodású embert is fel lehet idegesíteni ezzel, és sokszor ingerülten válaszolnak vissza ha akadékoskodnak velük.

A provokatív válaszolók szintúgy, fel tudják idegesíteni a többieket. Ez van.

jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!