Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan van az, hogy sokan a...

Hogyan van az, hogy sokan a leggyönyörűbb nőkre fújolnak itt a gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, néha vicc az egész.Ennyire irigy mindenki?

Valaki kitesz egy képet, kérdéssel, hogy szerintetek ő szép?A képen egy gyönyörű lány/nő van és akkor a válaszok 80%-a szerint ronda, "az utcán szebbet látok", "hogy néz ez ki"?, undorító stb. :O Nem értem. Akkor mégis milyen szerintetek a szép Nő?


2012. febr. 8. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Példák?
2012. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pl?
2012. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pelda?
2012. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Például amikor egy ilyet lefújolnak [link] vagy [link] vagy [link] és akkor az ilyenekre mondják, hogy milyen feje van, az utcán szebbet látok kifejezéstől meg már egyenesen rosszul vagyok!

Persze, mindenkinek más tetszik, de azért ilyen nőkre azt mondani, hogy undorító a feje és hasonlók... enyhén dúrva.

Eltekintve attól, hogy pl. az általam linkeltekről is lehet rossz képet találni vagy smink nélkülit, amin nem így néznek ki, de hát van ember a földön, akkor reggel 5kor, a tél közepén munkába indulva is tökéletesen néz ki?Mindenki csak kritizálja a másikat, hogy hogy néz ki, milyen csúnya, úristen van rajta egy ragya de igénytelen dög...SENKI nem fog úgy kinézni az életben, mint a fotókon, az életben nem lehet retusálni mielőtt elindulsz valahová.Nem kellene szerintem a szép lányokra, nőkre azt mondani, hogy ronda.A legtöbbjük csak irigy szerintem és mindenkiben csak a hibát keresni!

2012. febr. 8. 23:11
 5/10 A kérdező kommentje:
És számomra a legnagyobb vicc: amikor az ilyenek helyett elkezdik egyesek belinkelni tisztelt megan fox és kim kardashian agyonplasztikázott nők képeit, hogy ők gyönyörűek... Ez kb. olyan, mint amikor Janicsák Veca póthajjal elnyerte a év legszebb hajának járó díjat...
2012. febr. 8. 23:16
 6/10 anonim ***** válasza:
nyugi
2012. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De most akkor mért nm azokat linkeled be akiket leszóltunk? Akiket belinkeltél tényleg szépek,de eddig még akik magukról raktak fel képedt,hát nm rémlik h akárcsak megközelítették volna ezt a szintet.


Ui:Fogadjunk,hogy te is tettél fel képet és megszóltak :D Drága fogadd el a kritikát és lépj tovább!

2012. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, én nem tettem fel képet.És egyébként is, nem vagyok óvodás, aki nyavalyog, ha kritizálják, abszolút nem érdekel.

Csak sok itt a hülye, a jól kinéző embert leszólja, mintha ő mennyire tökéletes lenne!

2012. febr. 9. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de más problémáját meg mért veszed magadra? Ha ez nm ovodás viselkedés ,akkor mi? Amugymeg mindenkinek más a szép.. vkinek a plázacicák,vkinek a modellek,vagy az átlagosak tetszenek.. Soha nm lesz olyan ember akire mindenki egyöntetűen azt mondja h ez egy tökéletes nő.
2012. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Istenem,a szépség relatív,sztem pl Palvin Barbinak kacsa fejr van,Kate Winsleté meg mint egy paraszt asszonyé.Rachel Mcadams viszont tényleg szép, nekem kedvenceim : Cheryl Cole,Kim Kardashian,Selena Gomez és Natalie Portman... még Nicole Schrezinger is jó csak jó csontos az arca:D
2012. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!