Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavar màsokat is a fokhagyma...

Zavar màsokat is a fokhagyma szaga?Vagy ha valaki erős fűszeres ételt evett ami érződik rajta?

Figyelt kérdés

A malac hús az ízlésemhez mérten túl fokhagymàsnak tűnik még nem kóstoltam de sajnos a hentes ízesítette be és úgy adta el.

Mértékkel hasznàlok fokhagymat ételekbe. Teszek keveset husokra,spenotba,tökfőzelékbe,stb...de mértékkel.Irritàl a szaga! Nem szeretem ha pl.valakin érződik hogy azt evett.A napokban volt ilyen esetem egy klienssel.Tömegközlekedési eszközön is nagyon zavaró ha valaki azt fogyasztotta.De még egyik baràtnőmön mikor megyünk sétàlni és előtte azt evett.Itthon is zavarna.Elviselhetetlennek érzem a szagàt.Erős,undoritó testszagra emlékeztet.Valószínű ez az én bogaram.De ha valaki tàrsasàgba megy lehet nem àrtana vigyàzni az erős fűszeres ételekkel amik enyhén szólva érződnek.


2023. dec. 31. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Emberen érezni nem szeretem, de ha valahol fokhagymasat főznek és azt érzem, attól mindig éhes leszek
2023. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálok nem enni hagymát, vagy pláne fokhagymát, ha tudom, hogy aznap még találkozok másokkal, vagy megyek valahova, de egyébként nem zavar a szag másokon, csak magamon.
2023. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!