Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki borderlinos az ,hogy...

Aki borderlinos az ,hogy kezeli ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2023. dec. 19. 17:45
 1/5 ShadowGanxter ***** válasza:
30%
Hát semmiképpen nem állnék össze egy narcisztikussal, ha már a borderlineosnak nem sikerült azzá válnia.
2023. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Eleg nehéz. Mert folyton közeledik, akar intimitast de ha megkapja, húzódik, fél a ”bekebelezéstöl”. Partner kell az érzéseit szabalyozza, így érzi jól vagy rosszul magat, attól fuggoen milyen feed backet kap. Belul semmi nincs ami érzelmileg stabillá tenné.

Jól bírja a konkurrenciat, szeret megharcolni a pasijáért.

Nárcival passzol legjobban, persze nem egy felhotlen kapcsolat, enyhén szólva

2023. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Ja, megkreál egy kepzeletbeli világot ahol ő a királynő, a nárcihoz hasonlóan mindketten fantáziavilágban élnek falcs egókkal
2023. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Ja, es folyton elvarja h írjon neki a pasi es hívja, maskepp kiborul, ha megcsalja a párját, nem vállalja a felelősséget, hanem hangulatára fogja, ideges voltam, részeg voltam, egyedul voltam, stb
2023. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazabol 31 eves koromig egy amokfutas volt pici gyerekkortol, nagy elhatarozasokkal es ujrakezdesekkel es meg nagyobb rombolassal.

Tipikus: gyerekkent a nagyon szep rajzom szetteptem vagy a legkedvesebb jatekom szetvertem, ha duhrohamom volt es kozben buntudat es melyseges fajdalom.

Azota baratsagok felegetese meg nagyon fekete, nagyon feher gondolkodas megvan ugyan, de egyben van az eletem. 15 eve tars, kulfold, stabil keret. 19 eve antidepresszanssal elek. Tobbszor le tudtam szokni, de a borderline-os mindent felrugni akaras ujra jott.

2023. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!