Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fontosabb, hogy elfogadja...

Mi a fontosabb, hogy elfogadjanak, kedveljenek az emberek, vagy önmagad légy akkor is, ha mások ezért nem annyira kedvelnek, és külső szemlélőként te sem kedvelnéd magad?

Figyelt kérdés

Alapjáraton egy rendkívül csendes, nyugodt, kiegyensúlyozott és unalmas embernek tűnök. Valójában ezek totális ellentéte vagyok, azonban ezt csak mély bizalmi kapcsolatban tudom megmutatni, legyen ez kapcsolatbeli vagy baráti.

Szeretem a nyitott, kedves, laza embereket, nagyon könnyű velük elbeszélgetni, és sokan magas érzelmi intelligenciával rendelkeznek, így megértőek is. Azonban előbb-utóbb el kezdek egyre inkább távolodni tőlük, nem tudok velük bizalmi kapcsolatot kialakítani.

Valójában szeretnék olyan lenni, mint ők, csak nem vagyok. Az nem én vagyok. Próbáltam ezeket a tulajdonságokat tettetni, ekkor valóban sokkal több ember kereste a társaságom, többen szerettek. Viszont ez sosem voltam én magam, kényelmetlen volt.

Egy első látásra megkeseredett, unalmas ember közelébe én sem szívesen mennék, mégis azt érzem, bánt, hogy nem fogadnak el. Nem tudom elengedni mások véleményét.


2023. dec. 17. 00:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
Addig tudod másnak tettetni magad, amíg nem történik veled olyan ami rákényszerít arra hogy teljesen önmagad légy. Akkor már az élet válaszol, nem lesz szükséged ilyen kérdésekre.
2023. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szerintem kell lennie egy bizonyos szintnek ahol el lehet érni téged, gondolok a munkahelyre vagy a szociális életre. Hogy ne legyél másnak annyira idegen, hogy ne higyje azt hogy nem lehet hozzád szólni vagy ne lehessen veled dolgozni. Ha más vagy akkor más. Lehet úgy élni, hogy segítőkész vagy kedves vagy ha hozzád szólnak, de te elvagy magadban. Akik ilyenek azok úgyis keresni fogják a társaságod. De hűtlen nem tudsz önmagadhoz lenni, mert saját magadnak nem tudsz hazudni, sem másoknak mert mindig lehull a lepel.

Ha merőben máshogy vélekedsz dolgokról mint a körülötted lévők, akkor ne hangoztasd, ha valaki neked mondja hallgasd meg de ennyi. Ne legyél piszkálódás kiközösítés célpontja. Valahol az arany középutat próbáld megtalálni.

2023. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
A nyitott,kedves,laza emberek belefektetnek egy minimális energiat abba,hogy olyanok legyenek,amilyenek. És valószínűleg jólneveltek is. Olyan nincs,hogy mindenkitől elvárod,hogy rád figyeljen,mert te aztán annnyiraaa különleges vagy,te viszont nem figyelsz másra. Ez olyan adok-kapok dolog. Alapjáraton senki nem kíváncsi a másik nyomorult, gátlásokkal teli életére,ezt elhiheted.
2023. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!