Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen online diktáló program...

Milyen online diktáló program van, amelynél hangforrásnak elfogadja a külső hangszóróból jövő hangot is?

Figyelt kérdés

Pl. [link]

Ez tök jó, de csak akkor működik, ha a youtuberól játszok le egy videót. Viszont én a VLC programmal játszom le. Tudom, hogy engedélyezni kell a mikrofont, amikor az említett oldalt elindítom, de a probléma az, hogy nem a mikrofonba beszélek, hanem hangszóróról játszom le és így ez az oldalt nem dolgozik.



#hangszóró #diktálás #online diktálás
2022. okt. 12. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt valami szoftverrel kéne áthidalni.


Azaz:

Egy virtuális mikrofon, ami a VLC hangját veszi fel.

Jó google-zást

2022. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Köszönöm szépen, ez hiányzott, nem jött az ötlet, hogy a megoldás egy virtuális mikrofon lesz. Utánanézek mizújs ez ügyben.
2022. okt. 12. 19:58
 3/6 A kérdező kommentje:
A VBCabelt telepítettem. Ahol a hangbeállításnál az in és output VB Cabelt adtam meg. Elindítom a VLC-n a hangfelvételt, és online a diktálást, engedélyezem diktálón a VB Cabel outputot de nem diktál... Mi a baj?
2022. okt. 12. 21:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos, megvan a hiba. A hangfelvétellel van a baj, vagyis a minőségével, vagy lehet magával azzal a technikai ténnyel, hogy hangfelvétel. A tényállás: nem lehet diktáltatni a hangfelvételt a virtuális mikrofonnal. Próbáltam a virtuális mikrofonnal filmeket online diktáltatni, és diktált is szépen. Viszont sajnos a hangfelvételt nem tudja, nagyon nagy kár. Nem tudom lehet -e machinálni a hangfelvétel minőségével, vagy konvertálgatni, de szerintem nem. Kb. 10 órás hanganyagot kell legépelnem... Nem látok ezek után rá szoftveres megoldást. Ha valakinek van még ötlete, szívesen várom.
2022. okt. 13. 00:33
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 erre való a virtual cable. feltelepíted, és megjelik a hangszóróidnál egy virtuális kimenet, aminek a hangját átjátssza a virtuális bemenetre (ez a mikrofonoknál fog megjelenni)
2022. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezen túl vagyok, mint írtam utoljára. Viszont a hangfelvétel, ha zajos, nem érti a diktáló. Szóval befagyott a dolog. Amúgy mint írtam, működik filmekkel, amelyek hangminősége kiváló és zajmentes, de ha zajosabb a környezet, nem érti...
2022. okt. 13. 18:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!