Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy házas, de gyerek nélküli...

Egy házas, de gyerek nélküli embernek az egyedülállókkal, vagy a házas, de gyerekes emberekkel van kevesebb közös témaköre inkább?

Figyelt kérdés

2023. dec. 13. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Az egyedülállókkal.
A gyerekesekkel.
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a házasság az egyetlen közös téma, akkor egyáltalán nem ezen múlik.
2023. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
97%
Attól függ. Ha a gyerekes ismerős csak a gyerekeiről tud beszélni, akkor nyilván vele. Őszintén szólva az ilyen ismerős nem sokáig marad ismerős. De nekem általában nem ez határozza meg, hanem hogy mi miatt vagyunk ismerősök. Egy kollégával akivel csak a munkahely köt össze, valószínűleg kevesebb közös téma lesz, mint egy olyan barátommal, akivel együtt sportolunk, egyféle zenét/könyvet/akármit szeretünk függetlenül attól, hogy az illetőnek van gyereke vagy nincs.
2023. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Tapasztalataim alapján, ha meglesz a gyerek, kampó a barátságnak. Onnantól mindig a gyerek körül forog minden. Legalábbis én így jártam. Hála isten vannak gyerekmentes barátnőim.
2023. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyerekessel tuti nem, mert legtöbb 0-24 a gyerekéről beszél, pelenka téma stb. Szerintem elég furcsa, ha valakit ez érdekel úgy, hogy őt nem érinti a téma
2023. dec. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint a gyerekessel nincs közös témájú.
2023. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!