Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok 60 körüli ember ilyen,...

Sok 60 körüli ember ilyen, vagy csak az én szüleim?

Figyelt kérdés

Konkrétan semmi hobbijuk.

A napi rutin dolgokon kívül semmivel nem foglalják el magukat.

Egy filmet nen bírnak megnézni.

Apám csak reggeltől estig iszik-alszik-eszik.

Akkor is ha több hétig nem dolgozik.

A tv bekapcsolva megy, de bealaszanak rá, semmi sem köti le őket.

Barátaik nincsenek, gyakorlatilag a gyerekeiken, kívül mással nem is kommunikálnak.


Ez depresszió, vagy öregkori érdektelenség, a haláltól való félelem?


2023. dec. 12. 20:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Netet se tudatosan használják, pörgetik a facebookot.

Ennyi.

Nem követnek senkit, csatornákat.

2023. dec. 12. 20:31
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem 70 évesek a szüleim, de simán filmeznek, youtube-oznak, stb.
2023. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Hasonló, de ennyire még nem durva a helyzet. Apum pl sokat túrázik. Anyum viszont egész nap a.4 fal között. Szociális életük nekik sincs, csak a gyerekeikkel a telefonálás. Filmeket viszont sokat néznek. Apa érdeklődő a világ dolgaival kapcsolatban is, olvas híreket, stb. Anyu nem, ő zenét hallgat legtöbbször.
2023. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én szüleim ugyanezek és nem csak 60 évesen, hanem 40 évesen is ilyenek voltak, sőt kb a 30-as éveik elejére emlékszem, ugyanez. Soha sehová nem mentünk, max a közeli strandra. Nincs és soha nem is volt hobbyjuk. Minden újdonságtól masszívan elzárkóznak, hiába használnak évek óta a munkájuk miatt is számítógépet mégis úgy nyúlnak hozzá minden alkalommal, mint ha tűzbe kéne dugni a kezüket. Szociális életük nulla, nem érdekli őket a világon semmi, pedig alapból nem buták. Ha néha fel is merül bennük, h de jó lenne nyaralni, akkor sem mennek, pedig lenne rá pénzük.
2023. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Az enyémek nem ilyenek szerencsére. Hatvanasak mindketten, anyam sportol, sokat olvas, jó filmeket néz, nyugdíjas már, de heti pár órát dolgozik, osszejar a barátnőivel, neten bármit elintez.

Apám kb ugyanez, csak nem sportol, viszont jár mindenféle színházba, koncertre, várost nézni, stb.

2023. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Anyósom pont ilyen, szerencsére kedves mosolygós nagymamija a gyerekeimnek, de semmi hobbija, tévében azt nézi amit adnak éppen a millió reklámmal együtt, nem olvas könyveket se, sehova nem jár el, max a szomszédból átugró nővérével beszélget a konyhában. Többre nincs is igénye (vagy csak jól titkolja, ha-ha...). Apósomnak szerintem az a szerencséje hogy van egy kis műhely-féleség a ház mögött, ahol tavasztól őszig mókolhat kedvére.
2023. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Na és mi van a szexuális életükkel?

Mennyire prűdek?

2023. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

A barátom szülei is ilyenek. Nem depisek, nem fèlnek a haláltól (nem is beszèlnek róla, nem temetik magukat), egyszerűen csak ilyenek. Nèha irigykednek, hogy mamám jön velünk fürdőzni, de ha felajánljuk nekik hogy jöjjenek akkor mindig más dolguk van (mosni kell, ki kell porszívózni).


A mamám 86 èves, de aktív. Szèpen öltözik, sminkel, èrdekli a világ. A sztárok èlete, minden.

Teljes ellentète anyós-jelöltèknek.

2023. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 60as szüleim:

Anyám netezik, filmeket néz, sütöget, kb ennyi. Kapcsolatai inkább a családra korlátozódik.

Apám dolgozik, ha nem a munkahelyen, akkor otthon. Magánvállalkozásban, neki állandó a kapcsolattartás más emberekkel, egyéb esetben filmeket, sportokat néz.

Szeretnek mellette utazgatni, nyaralni. Mindig találnak valami jó helyet, és mennek.

2023. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagyis 60 felett is van élet, csak nyitottnak kell lenni.

Van egy bácsi, 61 éves, a sakk a hobbija.

10 perc alatt levert, pedig én is sakkozok évek óta.

A fiatalok hobbija miből áll?

Face, insta, Tinder, meg efféle online közösségi baromságok. :)

2023. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!