Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet az adott emberre nézve...

Lehet az adott emberre nézve káros, ha túlságosan intelligens érzelmileg?

Figyelt kérdés
Arra is gondolok, ha valaki túl jól ismeri az embereket, és gyorsan kiismerni a szándékaikat és nagyon jól átlát a hamis jóindulaton...
2023. nov. 25. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2023. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mért lenne? A nem jószándékú embereket kiiktatja az életéből.
2023. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy ez lehet káros, mivel túllép az "átlag" emberek szintjén, így talàn vezethet túlzott magányossághoz is. De érdekel a véleményetek erről a témáról...
2023. nov. 25. 22:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokra akik öndiagnosztizáltak és magukat gondolják fene nagy érzelmi intelligenciával megáldott léleknek. Olyan ez, mint a magukat a koruknál érettebbnek gondoló tinik.
2023. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 mi számít átlagnak? Van EQ teszt, hivatalos, megbízható forrásból származó statisztikai adat? Antiszociális attól még nem lesz valószínűleg.
2023. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet káros, de előnyt is kovácsolhat belőle, aki szeret átvágni másokat, azt a helyén kezeli, aki meg tiszta szándékú, arra jobban rábízza magát. Meg ugye, ha van egy kis esze, ő is játszmázgathat a saját belátása szerint.
2023. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szépen vagyunk, ha az mentesít a magányosságtól, hogy rosszindulatú emberek társaságát keressük. Tán csak van annyi normális is, amennyi elég egy magánymentes kapcsolatrendszerhez!
2023. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Igen, én vagyok egy ilyen “látó” nő, látom azt amit más nem, érzelmi intelligencia, nevezd ahogy akarod, es nem latom amit mas lat, peldaul mások praktikus emberek, látnak jól hétköznapi problemakat, en viszont azt latom amit ők nem, nagyobb összefüggéseket, ok okozati tényezőket, átlátok úgymond az embereken, engem nem tud megcsalni pasi mert latok mindent.

Sok mast is latok, de ez a tehetségem nem tesz boldoggá, rengeteg fájdalom es dolgok amiket jobb lenne, ha nem tudnák.

Es igen, elmagányosodtam, okos vagyok es maganyos es persze, ez így nem jó, de az igazsag mindennel fontosabb nálam, nem szeretek önámítani, hogy jobban aludjak

2023. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát de, 8-as, bár nem ismerlek, de nagyon jó eséllyel "önámítasz". Nem tudsz kapcsolódni az emberekhez, sokszor csalódtál és már félsz tőlük, és ezt a racionalizáló elhárító mechanizmussal úgy fogadtatod el magaddal, hogy te különleges vagy, más nem ér fel hozzád. Javaslok egy pszichológust, hátha utána megtalálod a kapcsolódási pontjaidat.
2023. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem önámítok, minden feltetelezésem ami másról volt beigazolódott, sok mindenre jöttem ra, amire más sose jött volna rá. Pont hogy hazudni magamnak nem szeretek, amint írtam is.

Pszichológust neked ajánlom

2023. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!