Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyszülők miért kényeztetik...

Nagyszülők miért kényeztetik a unokát még akkor is ,ha káros neki?

Figyelt kérdés
Mamám az év 365 napján cukorból főzött teát, a kisöcsémnek szó szerint csak pár foga van ,de azokat is teljesen szétette a cukor. Amikor mondtuk neki ne adjon neki ilyen teát, elkezdtett ordítozni velünk. Elől nincs is foga megette a cukros tea. Mamám megmondta ,ha lajcsi ilyen teát kér ezt kapja meg röhögött a pofánkba amikor mondtuk a kicsinek tönkreteszi a fogait, meg majd folyton fájni fog neki.
2023. júl. 23. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez esetben nem engedném hozzá a gyereket.
2023. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább anyukád q probléma, miért nem ő neveli a Lajcsi, miért a mama?
2023. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
inkább az a probléma, hogy anyád a nagyit szidja, miközben ő képtelen olyan basic dolgokat végrehajtani, mint a megfelelő szájhigiénia biztosítása a gyerekeinek... ugye tudod hogy az öcséd fogai a rendszeres és alapos fogápolás hiánya miatt rohadnak, nem amiatt a bögre édes tea miatt, amit megiszik a mamánál? fogkeféről hallottatok már?
2023. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as: tévedsz.
2023. júl. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

mégis miben tévedek? esetleg a fogmosást is a nagymamának kéne felügyelnie az év 365 napján? az anyuka dolga meg a nyávogás?

én is cukrozottan iszom a teát mióta csak elég idős vagyok hozzá, hogy teát igyak, mégis megvan az összes fogam, szépen, rendben, egészségben, mert mióta a legelső béna kis fogkezdeményem kibújt az ínyemből, odafigyelünk rájuk (előbb anyám aztán én) és rendben tartjuk őket.

anyádnak össze kéne magát szedni anyaként, nem másokat hibáztatni az ő alkalmatlansága miatt.

2023. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

A rengeteg cukor belülről is roncsolja a csontokat, a fogakat, a fogmosás ezen csak minimálisan segít külsőleg. Eleve hányszor mosol fogat, max 3x de lefogadom, hogy max 2x. Atöbbi időben végig ott pang a cukor a szádban. Lehet hogy most még huszonévesen bírják a fogaid, de ha sok cukrot eszel akkor előbb-utóbb bajok lesznek.

Mindenesetre a kérdésből azt vettem le, hogy a gyerek egész nap cukros teát iszik, nem csak napi 1x. Ezzel a hormonháztartása is jó eséllyel hamar tönkre fog menni.

2023. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!