Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a legnagyobb redflag...

VielBa kérdése:

Melyik a legnagyobb redflag egy nőben?

Figyelt kérdés

Túl érzékeny

Könnyen felkapja a vizet

Nem tud fesztelenül beszélni férfiakkal

Nagyon csöndes

Nincs jó humora

Nem elég művelt

Túlzottan ad mások véleményére

172+ magas



2023. nov. 19. 18:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Túl érzékeny, 172 cm feletti.
2023. nov. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
27%
Megkérdezhetem, hogy a 19es válasz, ami elég hosszan és kifejtve válaszolt tökéletesen a kérdésre, mégis miért lett lenullázva?
2023. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
66%
#22 Különös oka nincsen, sok nő magára ismert, és fáj az igazság! :D Pedig egyetlen szóval nem említette, hogy bárkivel is ismerkedni akarna, de magukra vették..
2023. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
41%

22# én hasznost nyomtam rá, de valamit magyarázatok már meg: miért van egyes embereknek 5-6 karikája, három piros, három zöld, különböző százalékokkal? Honnan jönnek azok? Mit jelentenek?

Ja és honnan tudjátok, mikor lepontoznak?

2023. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
73%
#24 Leírtam neked mindent privátban pontosan, hogy mi miért van, azért nem ide írtam, mert nem tartozik a kérdéshez, Üdv.
2023. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
52%

24, ez mondjuk a GYK technikai kérdése, de azért leírom:D

Ha egy válasz mellett megjelenik egy százalékos kör, akkor az azt jelenti, hogy kapott már elegendő (asszem legalább 2 vagy 3) választ, ami alapján átlagolt hasznosság jön ki.

Ha rákattintasz erre, akkor szétosztódik több százalékos karikára ami színes. Ezek a százalékok azon felhasnzáló hasznosságát jelzi, aki értékelte az adott választ, a szín pedig hogy hasznosnak vagy haszontalannak jelölte az adott választ.

Tehát el lehet mondani, hogy "egy 60%-os felhasználó hasznosnak, egy 34%-os válaszoló haszontalannak tartotta a válaszodat". A rendszer nem simán átlagol a dologból, hanem valahog figyelembe veszi az értékelő százalékát is és eszerint súlyoz, szóval egy 90%-os felhasználó szavazata többet ér, mint egy 20%-osé.


Az meg, hgoy honnan tudjuk, hogy lehúztak? Hát úgy, hogy a válasz melletti (még kibontatlan) százalék alacsony. Amikor a kommentemet írtam, még 0%-ra volt értékelve a 19es válasz, zaz mindenki haszontalannak értékelte. Nyilván kinek mi a le és a fel, de mivel én 79%-os vagyok, így még az 50%-os értékelés is lehúzásnak minősül.

Deee igazából tekintve, hogy full a kérdésre válaszoltam, ezért nem látom mit tekintenek egyesek haszontalannak rajta. Max nem tetszik nekik, de persze ezt kifejteni nem fogják:S

2023. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
26# Ahhh. Köszönöm! Azért el kellett olvasnom párszor, de azt hiszem vágom mostmár.
2023. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
70%
Túlérzékeny, mert nálam ez azt jelenti hogy hisztis.
2023. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

A 19-est szerintem ezért pontozták le: "tessék csak besézlni sokat, mert én nem fogok, az tuti:D"

Szóval ezt írta. De ez parancsolgatás.

2023. dec. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
29# szerintem ez nem parancsolgatás. Inkább kedvesen értésére adja hogy ő egy csöndes fickó és szívesen hallgatja a csajt.
2023. dec. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!