Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a legnagyobb redflag...

VielBa kérdése:

Melyik a legnagyobb redflag egy nőben?

Figyelt kérdés

Túl érzékeny

Könnyen felkapja a vizet

Nem tud fesztelenül beszélni férfiakkal

Nagyon csöndes

Nincs jó humora

Nem elég művelt

Túlzottan ad mások véleményére

172+ magas



2023. nov. 19. 18:51
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%
Az önbizalomhiány.
2023. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
78%
172+kiló
2023. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
23%
A felsoroltak közül csak a magasság, és az is fordítva ha 170 cm alatti, akkor nekem a kapcsolat téma erősen meggondolandó, egyébként minden jó.
2023. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
25%
Nekem egy férfinél mindenképpen az, hogy még a "piros lap" szót sem tudja magyarul leírni.
2023. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
88%
Beképzelt, nyávogós, kíngörcs.
2023. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%

14# ez esetben nem helyes a szó szerinti fordítás, a piros lap maximum a fociban van, a redflag pedig egyfajta vészjelzést jelent inkább.

Ha nem érted a különbséget, az elég gáz!

2023. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Darius- ***** válasza:
8%

Majd ha angolok leszünk, akkor lehet utánozni őket, habár a tabu is idegen eredetű , de van ennél is jobb szó, ez pedig a legrosszabb. Most nem úgy értem, hogy ez a legrosszabb szó:))

Ezek közül az utolsó előtti zavaró nekem, de a sokat hazudozókat sem kedvelem.

2023. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
22%
Nem akar szopni.
2023. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
60%

Túl érzékeny

Könnyen felkapja a vizet

Nagyon csöndes

Nincs jó humora

Nem elég művelt

Túlzottan ad mások véleményére


Szóval azért a nagyrésze:D

ugyan szorongó nőből jóformán diplomázhatnék, elég könnyen bizalmat tudok kelteni bennük meg meg is értem őket stb... de ha elérünk egy szintet akkor utána már ne legyen csöndes, tessék csak besézlni sokat, mert én nem fogok, az tuti:D

Humora legyen, és persze legyen "elég" művelt. Mindkét esetben nyilván hozzám képest.

A hirtelen vízfelkapással szintén nem tudok mit kezdeni, ha nem képes rendesen kezelni egy konfliktust, akkor balhézzon máshol, nem vagyok rá kiváncsi.

Mások véleményére adni fontos dolog, és az ingerküszöböm magasabb az átlagnál, mint írtam bírom a szorongó nőket, dee van egy szint amit már nem tudok elviselni. Szeretem az önálló nőket, akiknek vannak gondolatai.


És hozzátenném, hogy az is red flag, ha képtelen feldolgozni, hogy szoktunk használni idegen szavakat magyar szövegben:D De ez inkább a "nem elég művelt" kategóriába esik, mert pl az angol nyelv ismerete feltétel.

2023. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a fenti listából lehet választani, én megjelölném magamnak a túlérzékenyt. Bár alapvetően ez se feltétlen csak hiba mert van előnye is ha valaki nagyon érzékeny (kifinomultság pl), viszont rosszúl kezelve (kommunikációs hibákkal és folyamatos sértődéssel) a legnagyobb red flag tud lenni.


Ha pedig lehet bármit mondani, akkor én a voksomat arra tenném, hogy önző / érzéketlen / empátiahiányos. A legrosszabb és legfájdalmasabb tapasztalatok engem ilyen nőktől értek az eddigi életemben.

2023. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!