Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Orvosok,tanárok,postás,bárki,s...

Orvosok,tanárok,postás,bárki,sok fura emberrel találkoztatok?

Figyelt kérdés
aki emberekkel találkozik rendszeresen a munkájából kifolyólag,óvónők,vagy kajafutár,szerelő,háziorvos,gyerekorvos,bárki. vannak fura emberek vagy szülők,akikkel találkoztál? elmesélnéd mi a munkád és mi volt?
2023. nov. 2. 04:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

portáskènt;

A dolgozók 20℅a szopogatja,nyalogatja a falra felszerelt szondát. Szólok hogy fújni kell, nem szopni/megenni de nem èrtik. Tiszta nyál szokott lenni. A retkes, nyálas xart szopogatják..


Öltönyben, makkos cipőben is jöttek már interjúra operátori munkára.


Csókolom teccik tudni bácsi nèni stílusban beszèlő 30+osok. (Na ezeket operátornak se veszik fel)


A dolgozók gyakran be akarják hozni a kölykeiket hètvègèn amikor nincs bent főnök..van amelyik azt hiszi èn leszek az ingyen bèbiszitter, van amelyik pedig bent a gyár területen akarja szabadjára engedni a hülye gyerekèt. Èsz èrveket nem èrtik. Fel szoktam hívni a cègvezetőt. Volt akit figyelmeztetett, volt akit kirugott.


Nekem mondjuk ezek furák, hogy ennyire agyhalottak.



Règen boltban is dolgoztam;

Volt aki 10x átszámolta a pènzt amit odaadott, de nem jól. Hiányzott 500 ft a 2500ból. Majd megjegyezte hogy ő is pènztáros.

Mondtam neki látom, azèrt bánsz ilyen jól a pènzzel.

Örült neki, azt hitte megdícsèrtem.

2023. nov. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Én szoktam találkozni fura emberekkel. Nyomják a hülyeséget rendszeresen..


Pl:


-após szelleme jár a házban és felhúzta a redőnyt meg lehúzta a wc-t.


-összeesküvés hívő. A covid szerinte amerika fegyvere amit Trump vitt kínába


-náci ukrán fasiszták miatt van infláció


-katonai helikopterek miatt nincs wifi jel a lakásban


Stb..

2023. nov. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem írsz szóközt a vessző után?
2023. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanár vagyok és dolgoztam egyszer rövid ideig egy olyan suliban, ahonnan minden épeszű tanár sírva menekült.

Én is felmondtam a próbaidő alatt, de az ottlévő sorstársaimmal megállapítottuk, hogy itt csak a bolondok maradnak, akik nem kellenek normális iskolába, ez egy elmeosztály, nem iskola.

Egyik kollega 200 km-ről járt be állítólag azért, mert pedofil, a környékén már megvan a híre.

Másik a tipikus szórakozott professzor, magában motyog és bólogat, a gyerekek cetliket ragasztanak a hátára de észre sem veszi.

A kövi egy nő aki börtönben volt előtte nevelőtiszt, a gyerekeket is haptákba állította és f@sszopónak nevezte őket, csúnyán beszélt velük.

Aztán volt egy Mr.Bean fazon, nem tudott fegyelmezni, a kölykök rajta szórakoztak, dobozt húzták a fejére meg odaragasztották a székhez.

Na meg az a fiatal kolléganő, aki állítólag túl kedves volt a fiú tanítványaival, ballagáskor pezsgőzött a nyolcadikosokkal, na ezért ki is rúgták.

A probléma, hogy ez a suli egy gettós helyen van, a kölykök drogos börtönviselt szülők gyerekei, a fél tantestület hiányzott, volt olyan, hogy nem volt aki bemenjen órára, mert kevesebb tanár mint osztály, a takarítónő is bement helyettesíteni.

2023. nov. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszerboltban dolgozó ismerősöm szokott mesélni, milyen hülye vásárlók vannak.
2023. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mentős vagyok így természetesen szoktam találkozni bőven.


Mentális betegséggel küszködők, demensek, részegek stb...


Tipikus szokott lenni amikor a páciens meg akarja mondani, hogy őt hogyan kell kezelni és neki mit kell adni.

Találkoztam olyannal is aki egész ellátás alatt szidott, hogy mindent szarul csinálok, éshogy adjam neki oda az eszközöket, majd ő ellátja magát.

Tipikus eset az is, hogy a nyelv alatt felszívódó gyógyszereket elkezdik rágni a betegek.

Van olyan is aki mindig az ellentétjét csinálja annak amit kérünk.

Volt olyan is, hogy börtönből vittünk súlyos szívelégtelenségben szenvedő rabot aki kapott vízhajtót és a kacsából a vizeletet kiöntötte a kocsi padlójára, mert megtelt. Volt olyan is aki széklettel kente össze a hordágyat.

Volt aki öngyilkos akart lenni és a vérnyomás mérő mandzsettát akarta a nyaka köré tekerni....



Sokat tudnék mesélni.

2023. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire igen, de tudod:

"Nálunk átlagembernek hívják a zombikat", tehát nem feltűnő.

2023. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos titoktartási szerződést írtam alá, néha szinte felrobbanok pl. egy házibulin, ahol nem mesélhetem el azokat a sztorikat, amiken tudom, hogy mindenki jót röhögne. Páromnak sokszor nem is az az első kérdése, mikor hazaérek, hogy milyen napom volt, hanem, hogy ma ki volt a napi hülye.

Már párszor eljátszottam a gondolattal, hogy többéves sztorikból, amik már "elévültek", írok vígjátékot, és beküldöm a kéziratot a BBC-nek, úgy hátha nem jönnek rá, hogy végül is kiadtam a sztorikat.

2023. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szállodai recepciósként én is tudnék pár dolgot mesélni..

-amikor az üres, felfestett mélygarázsba sikerült úgy beparkolni, hogy rögtön 3 helyet foglaltak el, és fel voltak háborodva, amikor szépen megkértem őket, hogy a felfestett vonalak szerint álljanak be

-volt egy idős házaspár, akik mindenáron be akartak jutni az egyik konkurencia wellness részlegébe, mint külsős. Bár napközben mondták, odasétálnak, megkérdeznek mindent, ez mégis elmaradt. Egyik kollégámat találták meg este 9 előtt nem sokkal, és a fülem hallatára kijelentette neki az idős nő, hogy "magácska most szépen felhívja nekem azt a hotelt, és megkérdez nekem mindent!". Majd mosolyogva kijelentette nekem, hogy az ő unokája is recepciós, csak ő rendesebb.

-nem szeretném összeszámolni, hány olyan vendéget érkeztettem, akik a saját anyanyelvükön kívül másikon nem beszéltek. Ilyenkor először ugye megszólalok magyarul, mert nincs a fejükre írva, hogy nem értik. Majd jön szépen sorban az angol, német. Csakhogy egyiket sem értik, ilyenkor meg mindig egy a végkimenet; üvöltenek velem teli torokból az anyanyelvükön, mintha a hangerővel lenne a gond.

-vendég a szobában felejtett egy táskát, aminek tartalmát kínos pontossággal írja le egy emailben: intim cuccok, játékok (igen, olyan), pár doboz bontatlan óv--

-vendég beállít, köszöntöm, visszaköszön, megkérdezem "miben segíthetek?", erre amolyan "mégis miben?" hangsúllyal odaböfögi, hogy szobát foglalt. Megkérdezem, hogy milyen névre, mire a válasz: "Marika vagyok!". (akkor járt ott először, szóval véletlenül sem volt törzsvendég, hogy ismernem kellett volna, főnökség sem ismerte)

2023. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!