Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan ember aki neten...

Létezik olyan ember aki neten csak tudja kifejezni magát,élőben már nem annyira?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van, aki inkább írásban, szóban pedig kevésbé.

Pl. valamennyire én is ilyen vagyok, mert szóban általában végig se hagyják mondani, amit akarok, rögtön közbevágnak, én meg elveszítem a fonalat.

Írásban meg van lehetőségem szépen megfogalmazni, elküldés előtt újraolvasni és módosítani stb. És közbe sem tudnak vágni. :-)))

2023. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2023. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik.Pl sokan csak interneten a teletonjukkal a kezükben nagyszájúak stb( értem itt ezt az oldalt hogy itt mindenkinek nagy a szája, a való világban meg elbujnának ha bekellene szólni) Én pl közösség elött pl egy szülői értekezleten fagy belém a szó, amúgy beszédes vagyok élőben is.
2023. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-mas


"szülői értekezleten fagy belém a szó"


De miért?

2023. okt. 28. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában én is ilyen vagyok, szovializációs hiányaim vannak.
2023. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok.Ez egy példa volt. Egy óvodában dolgozom és szülöi értekezletet kellett tartanunk a szülőknek.Szinte alig beszéltem.Nem merek megszólalni, nincs önbizalmam ismeretlen közösség elött..
2023. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 16:59



"nincs önbizalmam "


Én mindig is azt hittem hogy az önbizalom hiány csak a férfiakra vonatkozik..

2023. okt. 28. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen, pont láttam az oldalon is tegnap hasonlót. Plusz a válaszolók is megerősítik hogy létező dolog. Illetve én is ilyen voltam régen, jobban ment írásban mint szóban. Valahogy szóban kevésbé voltam spontán sokáig, meg túl sok minden elterelte a figyelmemet, nem tudtam kellően összeszedett lenni, és valószínűleg az önbizalmam se volt akkoriban teljesen rendben. Aztán idővel javult ez az egész, és régóta bármiről úgy eldumálok bárkivel mint a vízfolyás. Szóban és írásban egyaránt. Szóval gyakorlás, gyakorlás és gyakorlás. Meg nyíltság és önbizalom amit szintén nem árt fejleszteni hozzá. De jó esetben ezek idővel kialakulnak, vagy javulnak.
2023. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gimiben volt egy ilyen osztálytársam, ő például szóban nem igazán tudott jól fogalmazni, de írásban nagyon választékosan tudta magát kifejezni. Valamint valamelyest én is ilyen vagyok, mert amikor leírom, nyugodtabban végig tudom gondolni, nem szólnak közbe, nem történik semmi, van lehetőségem visszaolvasni, majd korrigálni, ha kell.

Élőben néha esetlenebbül fogalmazok, meg gyakran közbe is vágnak, keresztül is beszélnek rajtam, szóval azok sem épp könnyítő tényezők.

2023. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!