Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál van olyan, hogy pl ha...

Másnál van olyan, hogy pl ha egy metró állomáson van akkor tolakodó gondolatai vannak?

Figyelt kérdés
Nincs öngyilkossági hajlamom, nem szoktam erre gondolni se semmi, de ha egy hídon megyek vagy egy metrót várok betolakodik egy egy gondolat. Nem tennék ilyet. Ez másnál is van?

2023. szept. 23. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a reggeli kávénál felötlik, hogy ha rosszul esek el a bögrével akkor felnyársal a kiskanál.
2023. szept. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam nincs.
2023. szept. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondok neked valamit...fogadd meg,mert tudom,mit beszélek.

Voltam 11 évig metróvezető.Gázoltam is. Nem olyan egyszerű a halál,mint sokan gondolják. Tízből nyolc nem hal meg,aki beugrik hanem szörnyű csonkolásokkal, nyomorékan maradva tengődik tovább.

Gondolj bele,ha szar az életed, akkor egy ilyen után még szarabb. Sosem ugranék metró elé, még úgy sem,hogy én aztán tudom, hogyan kéne biztosra menni !

2023. szept. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A vonat elé amúgyis feküdni szoktak és nem ugrani, azt csak az amatőrök csinálják.
2023. szept. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De semmiféleképpen nem tennék ilyet, rendben vagyok mentálisan is de egyszerűen ilyen helyzetekben egy kicsit elkalandozik a gondolatom
2023. szept. 23. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sokszor nem mertem közel állni a biztonsági sávhoz, mert attól féltem, hogy valaki majd a metró alá lök (fordított gondolataim - mármint, hogy én löknék valakit alá - nem voltak. Még.)

Aztán megnéztem a Kontroll c. filmet, és láttam, hogy ez nem csak az én fejemben született meg :D

2023. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!