Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok a fodrásszal beszélg...

Szoktatok a fodrásszal beszélgetni miközben vágja a hajatokat? Mert én sosem, és olyan hülyén érzem magam, hogy csak ott ülök :D

Figyelt kérdés
2023. szept. 13. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én igyekszem nem járni fodrászhoz :D


Amúgy változó. Volt amikor érződött, hogy kényszeres a beszélgetés. Volt amikor meg tök jól elbeszélgettünk. De volt amikor beszélgettünk és erősen belementünk kényes témákba.


Például a fodrász elkezdte kifejteni, hogy ő albérletben lakik, alig tud megélni miközben a sok köcsög vidéki feljön és olcsóbban elvégzi a munkát meg a vidékinek elég a panel is Kőbányán és miért nem ott marad ahova született miért az ő üzletét rontja. Én meg ülök ott mint vidéki aki feljött a panelba mert vidéken nem tud megélni. Mondjuk nem is lett jó a hajam/szakállam.

2023. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én sem szoktam inkább úgy teszek mintha a telefont nyomkodnám.
2023. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem. A fodrász nem azért van hogy tarsalogjon, hanem hogy normális frizurát készítsen. Mivel erre képtelenek így én nem is járok fodrászhoz.
2023. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Szoktam.

Nagyon jóban vagyunk, és simán tud közben dolgozni a hajamon. :)

2023. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezért járok osztálytársanyuhoz, mert így nem kell kínos témákon agyalni, hanem adja magát, miről dumálunk.
2023. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Igyekszem kerülni: nincs értelme.
2023. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En se szoktam.
2023. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Eleinte nem beszélgettem, aztán elkezdtem ugyanahhoz a fodrászhoz járni és egy idő után beszélgetni is elkezdtünk. Aztán már nem csak hajvágás közben beszélgetünk😉
2023. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én extrovertáltnak tartom magam, de fodrásznál szeretek csak relaxálni és kifejezetten utállok beszélni. Szerintem semmi gond nincs ezzel, főleg hogy ha amúgy sem beszédes a fodrászod.
2023. szept. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de csak azért mert a szüleim ismerőse, szóval van egy alap ismeretség, az ilyen szokásos témakról van szó, hogy vannak szüleid, nagyszüleid, iskola stb. szóval adja magát a téma, de ha nem lenne az ismeretség biztos, hogy meg sem szólalnék.
2023. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!