Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy véletlenül rányitottatok valakire még wc-n volt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Volt, de be volt zárva az ajtó, kulccsal. Bevásárló központban volt, zárás előtt pár perccel muszáj volt bemennem. A biztonsági őr jött és feltörte az ajtót kopogás nélkül. Köpni-nyelvi nem tudtam. Nem kiáltotta el magát, hogy van-e itt valaki vagy ilyesmi, hanem simán feltörte a zárt ajtót, ahol gondolhatta, hogy van valaki.
2023. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a tízes írta, az engem is nagyon zavar. Szólok, hogy foglalt, de nekiáll rángatni az ajtót...

Volt egy ismerősöm, aki egy ilyennek kiszólt, hogy már csak állóhely van 😂

2023. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen. Gyógyfürdőben. Még neki állt feljebb, hogy "illene kopogni!!"

Mondtam is neki hogy talán be kéne zárni az ajtót te hülye qva. "nincs zár!!!!"

Persze... Nincs.. Csak minden másik wcben. Később megint elmentem pisilni, és megnéztem ezt a wct, működött a zár, csak túl hülye volt hogy használja.

2023. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!