Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rányitották a kocsimra a...

Rányitották a kocsimra a másik autó ajtaját, lakk lepattant. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

[link]

Motip lackstift segíthet?


2023. márc. 11. 20:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsi folt ez, csak rá zoomoltam. Ezzel nem akarok fényezőhöz rohangálni. Kb 5mm az egész
2023. márc. 11. 20:44
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Akkor semmit
2023. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor én egy üthető vágható napi munkába járóssal közlekedtem a belvárosban és rányitották a kocsimra az ajtót, a parkolóból kiállás előtt izomból kinyitottam az ajtómat a másik autóra úgy, hogy az én autómnál többe kerülő autó ajtajának az oldala enyhén be is horpadt.


Aki nem tisztelte a műszakilag jó állapotú roncsomat, annak az autóját én se tiszteltem. Amikor eladtam a munkába járós autómat, az oldala tele volt a rányitások nyomaival.


Ne használjatok drága autót a belvárosban, egy ép elem nem marad rajta. A nagyon drága, maffiózók sötétített üvegű autóira vigyáznak csak a parkolókban az autósok. Azokra én se nyitottam rá.

2023. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy szép állapotú BMW F30.
2023. márc. 11. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Hibajavító lakk.

Vidéken sem jobb a helyzet. 3 hónapja úgy rácsapták az ajtót, hogy behorpadt a lemez. A fényezés teljesen lement a fémig. Pont az ajtó éltörését találta el. Kellett rá egy másik ajtó.

2023. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az fasza...
2023. márc. 12. 19:47
 7/7 anonim válasza:
Tudom, már kései a válasz, de én a helyedben jól pi..ánrúgnám!
márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!