Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy véletlenül rányitottatok valakire még wc-n volt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, munkahelyen valaki nyitott ajtónál (értsd: kitárva hagyta félig, nem pedig csak nem zárta kulcsra) hugyozott, én meg bementem. 🤢

Amúgy kopogni szoktunk a csukott ajtón.

2023. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Metionin ***** válasza:
80%
Igen. Kopogtam vagy háromszor, nem válaszolt, nem volt olyan elfordítós zár, hát benyitottam. Ez van, máskor válaszoljon.
2023. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a páromra. Alapvetően nem lett volna gond, de azt hittem, hogy a lakás másik felén van, és rettentően megijedtem, hogy ott volt valaki, amikor gyanútlanul be akartam lépni, ő meg attól ijedt meg, hogy rányitottam, és ideje sem volt szólni, hogy ne.
2023. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is előfordult már otthon. Anyukámra, páromra, lakótársamra is sikerült már rányitnom, de ez visszafelé is működött :D megijedés volt nálunk is.
2023. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Volt már és rám is nyitottak már elég sokszor. Lassan megszokom.
2023. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szüleimnél, amíg ott éltem, igen, ezért került végül belülre egy kampó az ajtóra, hogy ha valaki bent van, azt még zárja rá, és nem fordul elő olyan, hogy véletlenül más is benyit.
2023. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gyerekkorban, kb 8-10 évesen rányitottam a szomszéd nénire, nem tudtam, hogy nálunk van, és éppen a punciját törölte, nagyon kínos volt.
2023. aug. 29. 15:49
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Munkahelyen kétszer is.


Először a takarítónőre, aki lekapcsolt villany mellett nyitott ajtónál pisilt, ezért azt hittem szabad, én kapcsoltam fel a villanyt rá, ő meg ott guggolt a wc fölött... Nagyon ciki volt.


Másodszor meg a kolléganőm kívülről benne hagyta a kulcsot, mindig így van, ha szabad. Bemegyek, erre rámordít, hogy foglalt! Mondtam neki, hogy kívülről van benne a kulcs, erre azt mondta, hogy nem igaz... Ez nem volt annyira ciki, mert ekkor jöttem rá, hogy ez a nő nem százas 😂

2023. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én még ano a Bp parádén egy toitois pasira: szóltam, kopogtam, zörögtem, nem volt válasz, az ajtó sem volt bezárva- láttam a fenekének 1/4 részét. Kínosnak annyira nem volt kínos, inkább kellemetlen, mert be volt b_szva és izgultam, hogy kifele farolva majd belénk köt (fiatal voltam:D)-de nem:D Viszont rám egyszer a vonat mosdón sikerült egy faszinak- rossz volt az ajtó zár, és kb rámszakította az ajtót- a póz érdekes volt, látni ugyan semmit nem láthatott (azonkívül, hogy körülményes pisilni abban a mikro környezetben), de azért ijedtségébe gyorsan benyögte, hogy jajsajnalomlatasserultvagyokigynemlattamsemmit :D Amúgy nálam ez még mindig nem annyira ciki, mint amikor egy egylégterű apartman szobába voltunk haverok többen és a szobából nyílt a mosdó és a rossz időben végig fosta a délelőttöt az egyik csaj, mi meg kvázi a nagy részét az ágyból hallgattuk :D Én akkor beleempatizáltam magam a helyébe-és na..hát én elsüllyedtem volna- de ő meg tök lazán kezelte, és ennek akkor és most is örülök. Szóval mindkettő intim, de szerintem az ilyen fiziológiás baleset cikibb tud lenni, mint egy ,,benyitás", mert ott vagy tényleg nem látsz semmit/nem mutattál semmit VAGY ha fordítva is, egy bocsi vagy egy bocsi+kegyes hazugság (pl.nem említed senkinek valóban mit is láttál) is jól tud működni:) Szóval kínos, kínos-de történni fog veled is még sok sokkal kínosabb dolog is:D:D
2023. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Strand mosdójában nyitottam rá egy nőre. Mint az egyik előző válaszoló, ugyanaz a szitu. Kopogok, semmi, de mintha árnyékot láttam volna egy pillanatra, határozottabban kopogtam. Szintén semmi. Benyitok, erre bentről a kilincs után kap, és ordít rám.

Előtte meg semmi hangja nem volt.


Egyszer rám próbáltak rám nyitni, de eltoltam a reteszt. Szintén nyilvános wc. Kopogtatnak, kiszólok, hogy foglalt. Erre nekiáll a kilincset nyomogtatni, nekifeszülni az ajtónak. Kikiabálok, hogy foglalt, reserved, reserviert b@zmeg!

2023. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!