Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt ti introvertált személyisé...

Ezt ti introvertált személyiség jellemzőnek tartjátok?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy nyíltnapon, hatalmas embertömeggel és néhányan kérdeztek is tőlem dolgokat de egyáltalán nem akartam válaszolni, és beszélgetést se tudtam kezdeményezni, mert úgymond nem nyílt a szám, leginkább eltűnni lett volna kedvem.. viszont nemrég elkezdtem dolgozni és azok akikkel bevagyok osztva, mindig csak 1 ember de mások- teljesen jól összebarátkozom velük és nyitott vagyok, kedves és kérdező.. miért van ez?
2023. aug. 13. 20:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
En anno mikor buliztam sosem ismerkedtem, baratnommel mentem el es elvoltunk este, hajnalra mar nulla voltam, en valahoy igy reagalok a sok italra es aztan napokig rosszul is voltam de ez nem lenyeges😅
2023. aug. 13. 21:06
 12/14 anonim ***** válasza:
Az italnak ehhez semmi köze.
2023. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te is szuperérzékeny (HSP - Highly Sensitive Person) vagy, és nagy tömegben, nyüzsgésben, zajban egyszerűen túl van ingerelve az agyad, ezért nem működsz úgy, ahogy nyugodtabb környezetben. A szuperérzékenyek között sok az introvertált, de akadnak extrovertáltak is. Én pont ez utóbbi vagyok, és nagyon nehéz összehangolni azt, hogy ne merüljek le egy-egy program után teljesen, miközben tökre élveztem, csak egyszerűen nem bírom annyi ideig, mint a nagy átlag.
2023. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!