Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt ti introvertált személyisé...

Ezt ti introvertált személyiség jellemzőnek tartjátok?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy nyíltnapon, hatalmas embertömeggel és néhányan kérdeztek is tőlem dolgokat de egyáltalán nem akartam válaszolni, és beszélgetést se tudtam kezdeményezni, mert úgymond nem nyílt a szám, leginkább eltűnni lett volna kedvem.. viszont nemrég elkezdtem dolgozni és azok akikkel bevagyok osztva, mindig csak 1 ember de mások- teljesen jól összebarátkozom velük és nyitott vagyok, kedves és kérdező.. miért van ez?
2023. aug. 13. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nagy tömegben nem szólalsz meg főleg idegenekkel, de akik mint egy szűkebb réteg, és szimpatikusabbak a számodra, teljesen természetes hogy velük megnyílsz.
2023. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt olyan aki szimpatikusnak tunt de nem tudtam megszolalni olyan rosszul ereztem magam, pedig van onbizalmam tehat nem szegyenlos vagyok vagy barmi mas
2023. aug. 13. 20:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szorongás és talán egy kis szociális fóbia, vagy önbizalomhiány félelem attól ki mit gondol rólad, jó színben akarsz feltűnni és félsz hogy ne "hibázz", ilyesmik esetleg közrejátszhatnak. Ha introvertrált vagy, kerülöd alapból a kimozdulást, társaságot, befelé fordulsz és elvagy magadba
2023. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok jo szinben feltunni lol😅 engem a legkevesbe sem erdekel masok velemenye rolam, helyen van az onbecsulesem, meg amugy az elobb irtam le hogy van onbizalmam
2023. aug. 13. 20:55
 5/14 A kérdező kommentje:
Es akkor hogy is ismerkedjek ha itthon ulok?
2023. aug. 13. 20:55
 6/14 anonim ***** válasza:
neten
2023. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
de amúgy már tökre látszik hogy nem vagy introvertált
2023. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok? Csak akkor meg nem ertem miert nem tudom nyitni masok fele neha.. ha keves emberrel vagyok osszezarva batran beszelgetek nem para, de a tomegben rosszul vagyok.

Egyebkent nem mondkm magam tarsasagi embernek, ami ugye az extrovertaltsag, es bulizni sem szeretek.. de hiaba is szeretek egyedul lenni, szeretnek ismerkedni es nem a neten mert az faszsag..

2023. aug. 13. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:
jobban megnyílsz bizalmadba fogadsz kevesebb embert, megválogatod kiket engedsz a bizalmadba, sokan nem szeretik a nagy tömeget, jobban elvannak az emberek többsége a maguk biztonságos szűk környezetében, ahol jobban önmaguk is lehetnek. Kivéve a nagyon harsány nagyon társaság lelke bohóca stb emberek
2023. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Introvertáltnak is hiányozhat a társaság, csak lefárad tőle. Ennyi a különbség. Intro elmegy egy koncertre és úgy megy haza, hogy most 1 hónapig nem akar pörgést, extro meg azt érzi, hogy repked, úgy fel van pörögve.
2023. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!