Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben méred az igényességet?

Miben méred az igényességet?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy legyen az ember ápolt, tiszta, de nekem ez például még abszolút nem igényesség, hanem ez egy minimum.


Te miben méred? Öltözködésben? Hajviselet? Illatok? Hogy tudja valaki mit mivel lehet felvenni? Mikor mondod azt, hogy "na, ez egy igényes férfi/nő"?


2023. aug. 7. 19:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

17.

Amíg elmerülsz az egész napos önimádatodban a tükör előtt, az alatt az összes csajod az én Mercimben köt ki.

Bocsi.

:)

2023. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Nem leszek népszerű,de én edzettségben mérem. Bemehetsz a boltba és mindent megvehetsz. 10 perc alatt levághatod a körmöd, beszáríthatod a hajad, kenhetsz sminket a fejedre. Rendet rakhatsz bármikor. De a sportolás adta szép testet csak folyamatos munkával érheted el. Ez az igazi igényesség."


Az igényesség nem feltétlenül idő vagy pénz kérdése.

Ha össze van fosva a klotyó, hiába csak tíz perc kitakarítani, akkor is egy igénytelen ember az, aki azt nem teszi meg egy éven át, akárhogy jár edzeni, mert képes egy fosos wécés lakásbanban élni. Lehet, hogy az utcán nem látszik a fosos vécéje, de a hozzáállása deffektes, és az igényesség pont a hozzáállásról szól.


Korábban már összeírtam egy rakás dolgot, még annyit mondanék, hogy az egyensúly is nagyon fontos. Lehet valaki kényszeres takarító, az nem az igényességről szól, mert ott valami más rovására megy a dolog.

2023. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szandál-zokni,melegítőnadrág,papucs utcára,erősen hiányos fogazat,büdös lehelet,ezek pld.igénytelenséget jeleznek.Ezek nemlététől már lehet igényes valaki.

Igényes lehet egy nő/férfi egy szál farmerben,sportcipőben,pólóban is.Nem gondolok igényesség alatt nagy dolgokra.

2023. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!