Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben méred az igényességet?

Miben méred az igényességet?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy legyen az ember ápolt, tiszta, de nekem ez például még abszolút nem igényesség, hanem ez egy minimum.


Te miben méred? Öltözködésben? Hajviselet? Illatok? Hogy tudja valaki mit mivel lehet felvenni? Mikor mondod azt, hogy "na, ez egy igényes férfi/nő"?


2023. aug. 7. 19:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

A csajokon szokott lenni az a rib*anc tetkó.

Na olyan csaj soha nem kellene.

2023. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

Boldogtalan Édesburgonya, a divat pont nem azt jelenti, hogy azt veszed fel, ami jól áll, hanem ez egy változó dolog, ami éppen aktuálisan népszerű. Vagy szerinted a párizsi divathét lényege, hogy minden modell a neki jól álló ruhákban jelenik meg? :)


Kérdező, a tetoválással szerintem az a helyzet, hogy még a felkapott tetoválók között is sok az olyan, aki bőven nem annyira jó, mint amekkora a neve. Rengeteg olyanba belefutottam, hogy valakit halálra dícsértek, hogy milyen fantasztikus tetováló, aztán ontotta magából a rózsákat, amik inkább piros káposzták voltak. Meg azokat a rettenetes, deformált, egyenetlen zsebórákat, meg hasonlók. Saját stílus nulla, egyedi látásmód nulla, művészi alapok nulla.

2023. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
Ami minimum fölött van, azt inkább környezetszennyezésnek nevezném. Az úgynevezett igénnyesség mégiscsak kimerül annyiban, hogy dögszagúan nem megyünk mások közé.
2023. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%

#12


Ezt viszont nem tudtam, hogy a "divatot" így kell érteni.. én simán rámondtam valakire, hogy divatos, ha jól állt neki egy összeállítás vagy ilyesmi. :D

2023. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#14 A divatos az mindig mást jelent.Pl. volt, mikor a neon színű cuccok és a holdjáró cipő, máskor a pasztell színek, megint máskor a trapéz, majd a csőszárú nadrág, stb.Ez mindig változik.

Az éppen aktuális divat nem állhat jól mindenkinek, ezért létezik olyan, hogy valaki épp nem az aktuális divat szerint öltözik.

2023. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem leszek népszerű,de én edzettségben mérem. Bemehetsz a boltba és mindent megvehetsz. 10 perc alatt levághatod a körmöd, beszáríthatod a hajad, kenhetsz sminket a fejedre. Rendet rakhatsz bármikor. De a sportolás adta szép testet csak folyamatos munkával érheted el. Ez az igazi igényesség.
2023. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%

#16 Rendet rakhatsz bármikor, de azt is folyamatosan kell csinálni.Pont, mint a sportolást.

Ha csak havonta, 6 havonta raksz rendet, akkor szintén nem vagy valami igényes.

2023. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17 - egy szépen kidolgozott testbe sokkal több óra munka van, mint akár a leghosszabb rendrakásban.
2023. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18 Én oda akarok kilyukadni megint csak, hogy hiába van kisportolt tested, ha egy rendezetlen környezetben élsz.

Az nem rendezett környezet, ha nagyobb sátoros ünnepekkor összepakolsz, mikor vendégeket vársz.

Az igényességet nem kell összekeverni a tökéletességre való törekvéssel sem.Aki sportol, mozog, egészségesen él, az igényes.Ehhez nem kell testépítőnek lenni, az teljesen más műfaj.


Ugyanígy aki igényes a külsejére, annak sem kötelező műkörmöt tetetni, mert az már nem igényességi kérdés.

2023. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19 Ja, és még amire gondoltam.

Azért nagyon más az, mikor egy fiatal egyedülálló nagyon ráée edzegetni, főleg, ha még mondjuk ez is a munkája.


Azért ahol teszem azt gyerekek vannak, családi ház, amit rendben kell tartani, ne adj Isten több munkahely, ott nem kivitelezhető az, hogy valaki állandóan csak saját magával és a testépítéssel foglalkozzon, ettől nem lesz a testépítő gyerektelen igényesebb(mert ráér, neki ez a hobbija), mint az, aki ugyan egészségesen él, aktív életet él, de erre már épp ideje nem jutna ebben a formában.

2023. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!