Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy az...

Más is van úgy, hogy az iskolás évek nagy része kitörlődött a fejéből?

Figyelt kérdés

Én már alig emlékszem. Nem emlékszem, hogy miket tanultunk, gimiből néhány névre emlékszem, általánosból is, de a legtöbb egykori osztálytársat fel se ismerném az utcán. Vannak kellemes és rosszabb emlékeim, de ezekre is foszlányokként emlékszem, legtöbbször azt se tudom hányadikos voltam. Viszont olvasom egyes kérdések alatt, hogy 30+, 40+ emberek emlékeznek vissza részletesen a középiskolára.


Csak én felejtettem el az iskolás éveket vagy más is van úgy, hogy nem igazán emlékszik az egykori osztálytársakra, tanárokra, iskolai dolgokra?


2023. júl. 16. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Bár kitörlődnének az ott szerzett traumák
2023. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos nem, pedig mit meg nem adnék érte... :D
2023. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, kérdező?


Én 41 évesen elég sokmindenre emlékszem még a sulis évekből. Na jó, általánosból inkább fölső tagozatból. Alapvetően a negatív emlékek élnek inkább, a pozitívak kevésbé.

2023. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mind általánost,mind a gimit két-két iskolában jártam ki.

Az elsőkről semmi jó nem jut eszembe,azért is váltottam annak idején.

De a második általánosról,ahol 3-8. évemet jártam,illetve a második gimnáziumról,ahol a III-IV. osztályt jártam,érettségiztem, a legszebb emlékeim vannak.

Mit a tanárokról,mint a diáktársakról.

Mindig örömmel megyek osztálytalálkozókra,és több kedves régi tanárral is tartom a kapcsolatot,pedig van,aki már 96 éves ! Pl a kedvenc biosztanárnőm :)

Nagy öröm, hogy ebbe a két suliba járhattam,sok és szép, vidám emlékkel !

2023. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor viszont meg kéne nézetni magam egy orvossal, mert súlyos memóriaproblémáim lehetnek.


Amúgy 30+ vagyok.


Köszönöm a válaszokat!

2023. júl. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!