Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozta eddig a legnagyobb...

Mi okozta eddig a legnagyobb fájdalmat érzelmileg?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál akkor, és hány éves vagy most?
2023. jún. 30. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elhagytak, eldobtak mint egy szemetet, meghalt az egyik szülőm, elárult barátom stb..


Nem tudnék ezekben listát allítani..

2023. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Amikor életem szerelme máshoz ment feleségül. 26 éves voltam akkor, most 33 vagyok.
2023. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Édesanyám halála. A másik felem volt. 27.szülinapom előtt 3 héttel halt meg, most leszek 31 a köv. hónapban.
2023. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A halállal való "találkozás", azaz hogy meghalt valaki. 21 voltam, ami mély nyomott hagyott, de előtte is volt már tapasztalatom vele.
2023. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerelmem mikor meghalt
2023. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami most is.
2023. júl. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nagymamám, akitől életemben a legtöbb szeretetet, figyelmet, kedvességet és törődést kaptam, a 12. szülinapomon ment el.

2 évre rá el kellett altatni a kutyánkat, aki már születésem előtt a család része volt. Nagyon beteg volt már szegényem (és majdnem 16 éves akkor).

Mindkettő kegyetlenül fájt, és nagyon sokáig tartott, amíg sírás nélkül tudtam róluk beszélni, vagy akárcsak rájuk gondolni.


Pár éve, épphogy felnőtt fejjel, pedig a saját edzőm utáltatott ki egy sportközösségből. Nem voltam oszlopos tag, pedig már egy ideje oda jártam, de így is borzasztó volt. Életem első pánikrohama is abból az időszakból van.

2023. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pánikrohamot a szeretethiányból fakadó félelem, aggódás okozza.
2023. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!