Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden vegán krisnás buddhista...

Minden vegán krisnás buddhista egy nárcisztikus bunkó?

Figyelt kérdés
Állandóan ilyen emberekbe botlom. Pedig nem vagyok se krisnás se vegán se buddhista hát szerintem nárciszzikusnak se vagyok egy kifejezetten elmondható...
2023. máj. 29. 17:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez a lényeg.. Hogy mivel nekem nem kell ilyennek lennem és közbe ilyen emberek vesznek körül, meg vagyok támadva azokkal a dolgokkal, amiket nem tartok be. Persze felmerülhet a kövi kérdés, hogy de akkor meg mi a francért vannak ilyen emberek körülöttem. És ezaz hogy nem direkt olyan emberek ők, akik szárit hordanak és nonstop meditálnak csak éppenséggel olyannak hiszik magukat. Ezen a ponton pedig adódik az, ami nekem rosszul esik. Hogy én se vetem a szemére senkinek, hogy wáá ennyi meg annyi húst eszel..
2023. jún. 1. 15:12
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj le egy szituációt.Hol,hogyan találkozol egy ilyen emberrel,és milyen párbeszéd zajlik közöttetek?
2023. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem a párbeszéden van a hangsúly. Ezen amúgy kár rágódni... Ki hogy beszél.. Nem! Az ember, a tettek, a viselkedés, ami borzalom. És nem aaz 1. eset sem ugyanazzal az emberrel, sem másikkal. Azért van van ez a csúnya csúnya általánosítás részemről.
2023. jún. 2. 22:35
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Mit tesz egy buddhista,vagy krisnás,ami annyira borzalmas? Lehet az a bajod velük,hogy nem nyalják a valagadat.
2023. jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!