Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden vegán krisnás buddhista...

Minden vegán krisnás buddhista egy nárcisztikus bunkó?

Figyelt kérdés
Állandóan ilyen emberekbe botlom. Pedig nem vagyok se krisnás se vegán se buddhista hát szerintem nárciszzikusnak se vagyok egy kifejezetten elmondható...
2023. máj. 29. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Miből gondolod,hogy azok lehetnek? Hogyan viselkednek?
2023. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Önzőek. Maguk körül forog a világ. Az a fontos, amit ők akarnak. Az a mérvadó, amit a vallásos ismereteik diktálnak. Ha valaki húst eszik azt kérdés nélkül elítélik és lenézik
2023. máj. 30. 17:48
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak én még szeretném látni azt a vegán krisnás v buddhista embert, aki nem ilyen
2023. máj. 30. 18:04
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha a való életben is ilyen vagy, akkor vszeg veled van a baj. Mit is akarsz kérdezni? A kérdésed még csakcsak érthető lenne, de az első válaszod alapján mégsem.
2023. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
(vagyis a kérdés leírás alapján)
2023. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem igazán világos, mit akarsz megtudni.
2023. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

1-es vagyok

Annyit tudok mondani,ők egy rendszerben élnek,nyilván ebbe nem fér bele ez vagy az.Meg ők is emberek,nem tökéletesek.Lehet,hogy fogsz találni önzőket közöttük,vagy akik leszólnak mást erélyesebben,ha húst eszik.De nem hiszem,hogy ez a jellemző.Laár Andrásról például nem egy ilyen ember jut eszembe.

2023. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És a Laár Andrással mikor fogok én beszélgetni :D
2023. jún. 1. 13:31
 9/14 A kérdező kommentje:
Aki nem érti a kérdést és még ke is írja, hogy neki nem világos, az kérem ne ide írkáljon.
2023. jún. 1. 13:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg fogalmazz világosabban!


"Minden vegán krisnás buddhista egy nárcisztikus bunkó?" -kérdezed. Az ember épp elkezdene válaszolni, amikor hozzáolvassa ezt:


"Állandóan ilyen emberekbe botlom. Pedig nem vagyok se krisnás se vegán se buddhista hát szerintem nárciszzikusnak se vagyok egy kifejezetten elmondható..."


Most mi van? Miért kéne neked vegánnak, krisnásnak, vagy nárcisztikusnak lenned ahhoz, hogy ilyen emberbe botolj? Hogy jön ez ide?

2023. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!