Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha introvertált vagyok,...

Ha introvertált vagyok, érdemesebb nagyképűnek, bunkónak lennem? Vagyis ha nem lehetek alfahím, legyek inkább szigma? Akkor kevésbé fognak lúzernak tartami?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 17:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
#17: És hol jársz közgáz képzésre? A Zsigmond Király Főiskolán? Egy BSc közgáz képzés az versenyszférások közül a semmi kategória. Nagy karrier lesz egy SSC-ben verni a billentyűzetet
2023. ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 ShadowGanxter ***** válasza:
32%
Lúzer fix nem vagy, mivel van egy elbaszott gondolkodásod, mint egy 10 éves, akit szájba csapkodnak mindennap, szóval számomra és a többi ember szerint, pontosan te vagy a csicska definíciója.
2023. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább legyél extrovertált, mint bunkó.
2023. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyképűnek, vagy bunkónak lenni ahhoz, hogy szeressenek az emberek.
2023. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A magyarok többsége akkora szájhős lúzer, hogy bőven elég, ha magabiztos/domináns a megjelenésed, és a kutya nem fog kötekedni veled, a nők kb. mosolyogni fognak rád.

Én is introvertált vagyok, a fősulit vékonyan kezdtem. Komolyabb konfliktusom nem volt, de volt, hogy rajtam röhögtem pl órán.

Aztán elkezdtem edzéssel komolyabban foglalkozni, átvariáltam az kajálást, és eléggé megizmosodtam 1 éven belül. Onnantól kezdve kb. hozzám nem mertek szólni, 1x erélyesebben rá is szóltam az egyik menőcsávóra, és tudtam, hogy többet nem lesz gond vele. A lányoknak meg kezdtem érdekes lenni „titokzatos izmos” férfiként.

Érdekes, hogy a korábban megtaláló „nagyon okos” kötekedő is békén hagytak itt vidéken, miután izmosabb lett.

Szóval ha introvertált „lúzer” vagy, legyen magabiztos kiállásod.

2023. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Én nem akarom azt, hogy az emberek szeressenek.

Nincs értelme. A társadalom alapból romlott, az emberek gonoszak. Ebben a világban nem éri meg jónak lenni. Az egyetlen esély a túlélésre, ha náluk is rosszabb vagyok. Én akarok lenni a világ leggonoszabb embere.

2023. ápr. 21. 15:49
 27/28 anonim ***** válasza:
22%
Cringebb vagy mint ha Voldemortot egy copfos, rózsaszín ruhás, 5 éves kislány ként ábrázolták volna
2023. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Már bocsi, de elég gáz hozzáállásod van.

Nem kell bunkónak és s.ggfejnek lenned, elég ha olyankor vagy erélyesebb, ha a helyzet úgy kívánja. Bunkóskodni fűvel-fával meg totális baromság. Egyrészt egy random ember nem érdemli meg, másrészt könnyen emberedre akadhatsz, aki rendre tesz téged és mindenki látja majd, hogy csak szájhős vagy.

Elég az is, ha nem mész át pincsikutyává, aki mindenkinek meg akar felelni. Ha átmész f.szkalapba, aki ezzel akarja fitogtatni a nemlétező erejét, csak az ellenkező hatást váltod ki. Még jobban megutáltadot és persze ki is röhögteted magad.

2023. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!