Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha introvertált vagyok,...

Ha introvertált vagyok, érdemesebb nagyképűnek, bunkónak lennem? Vagyis ha nem lehetek alfahím, legyek inkább szigma? Akkor kevésbé fognak lúzernak tartami?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 17:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Napi incel picsogás.
2023. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az incel?
2023. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Itt csak az számít, hogy lúzer vagyok e vagy sem
2023. ápr. 19. 18:39
 14/28 A kérdező kommentje:

Az incel az, aki utálja a nőket.

Én nem vagyok incel. Sőt, én a femdomot szeretem

2023. ápr. 19. 18:46
 15/28 anonim ***** válasza:
29%
Figyelj, sokkal nagyobb lúzer leszel, ha a föld alól akarsz másokat cseszegetni, hülyének fognak nézni, ki fognak b@szogatni a világból, nem fogják komolyan venni a "nagymenősködésedet", tekintve, hogy olyan leszel mint egy besértődött 5 éves kis b@zigyerek
2023. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%

Azért hihetetlen, hogy az incelek mi energiát tudnak tenni ebbe a kiforgatott világképbe. Ha ennek az energiának töredékét magukra fordítanák, lenne csajuk, tudnának dugni és nem agonizálnának ilyen baromságokon.

Kérdező, az a baj, hogy ha te lúzer vagy, akkor direktben nem lesz belőled nagyképű s/ggfej, mert nem fog működni, csak még nagyobb lúzer leszel, aki bénán próbálkozol menőzni

2023. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok, közgazdásznak tanulok, minden bizonnyal az átlag feletti életszínvonalon fogok élni. Megvan minden okom arra, hogy nagyra tartsam magam.


A nők meg nem érdekelnek. Én nem értékelem az emberi kapcsolatokat. Csak saját magam, a pénz és a hatalom érdekel, semmi más.

2023. ápr. 19. 19:16
 18/28 A kérdező kommentje:
Az emberek azért tartanak lúzernek, mert nincs társasági életem. De azt nem veszik figyelembe, hogy semmi szükségem nincs rá
2023. ápr. 19. 19:18
 19/28 A kérdező kommentje:

#15

Az alfák azok, akik bullyingolják a másikat. A szigma nem csesztet senkit ok nélkül, legfeljebb bunkó azzal, akik hozzá mernek szólni. Egy alfa mitől jobb ennél?

2023. ápr. 19. 19:39
 20/28 anonim ***** válasza:
#15 vagyok, most akkor kik azok az alfák? De nem hiszem hogy jobbak, de az nem okés hogy egyszerűen csak hatalomra vágysz, és bárkit és bármit eltiporsz, hogy elérd a célod. Olyan vagy mint egy D-kategóriás fantasy szociopata főgonosza. Egyébként közgazdászként is nagyot bukhatsz, ha így állsz hozzá az emberekhez.
2023. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!