Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lassú észjárású vagyok, de...

Lassú észjárású vagyok, de intelligens. Egy intelligencia teszten valószínűleg az idő miatt rosszul teljesítenék. A tesztek szerint, akkor én egy hülye ember lennék?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mivel az intelligenciához a gyors helyzetfelismerés is hozzátartozik, ez levonna a pontjaidból, igen.
2023. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Introvertáltként lassabban emészted meg a dolgokat.
2023. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen... Szóval ezek az intelligencia tesztek nem is annyira megbízhatóak?
2023. ápr. 7. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, néha hülyének tűnhetsz, én is ilyen vagyok. Lassabb a felfogásom, sokszor utólag értek meg dolgokat. Viszont többnyire megtalálom a jó megoldást, mert ez miatt lassaban és megfontoltabban döntök, ezért például igen ritkán követek el hibákat.
2023. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Az intelligencia magában foglalja, a gyors felfogást. Ha neked lassú a felfogásod, akkor nem számítasz intelligensnek, bocsi. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy én is ugyanolyan okos vagyok, mint a csoporttársaim, mert ugyanúgy megtanultam angolul. Igaz, én 15 év alatt, míg ők 2. Ezt így érted?

Vagy élsportoló vagyok, ha a 400 métert 2 óra alatt futom le? Hiszen lefutottam! Na, nyilván nem számítok bajnoknak, hanem egy lomha disznónak.

2023. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mensa iq tesztem 94 -es lett.
2023. ápr. 7. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

5-ös, a sport példád irreleváns. A 15 év nyelvtanulás is. Nem mindegy, hogy valaki azért tanul nyelvet, mert kell, vagy azért mert imádja.

Mindenkinek vannak az életében olyan területek, amiket magába szív, mint a szivacs, de vannak olyanok is, amikkel valamilyen kényszer okán foglalkozik.

Amin az agyunkat napközben is szívesen járatjuk, abban hihetetlen fejlődésre vagyunk képesek.

Szerintem ez az egész intelligencia mérés ezért kissé fals.

2023. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is merengő vagyok.
2023. júl. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!