Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem magam kellemetle...

Csak én érzem magam kellemetlenül az ilyen emberek miatt?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor láttam, főleg facebookon meg instán, hogy vannak olyan magyarok lányok, akik úgy csinálják, mintha romák lennének? Ugye meg van a stílusuk nekik is. Értem ezalatt a ruhák, körmök meg ilyen dolgokat. Egyik reggel felkelnek, vesznek egy szolibérletet, befestik a hajukat feketére, xxl-es csattogó lepkék a szemükre és elkezdik Tiktokon tátogni a roma zenéket miközben a szöveget nem is tudják. Látszik rajtuk, hogy full magyarok és csak teszik magukat, de ez mire jó? Hogy kinézik őket? Mindent átvesznek, beszédstílust, mindent. Ilyenkor nekem van szekunder szégyenérzetem.

Nektek mi a véleményetek erről?

18/L


2023. jan. 11. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy nem járok Tiktokra.
2023. jan. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Degeneráció normakövetés által. Az emberek 70-70%-a habozás nélküli normakövető.

Az újabb es újabb aberrált normákat a médián keresztül állítják fel. A háttérben lévők az érdekesek ebből a szempontból.

2023. jan. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70-80*
2023. jan. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az o barati kozossegukben ez a meno, ennyi. En is latok neha ilyen live-okat, amiket sulibol az orarol nyomnak, hat, latszik, hogy nem valamelyik budapesti eros gimibe jarnak. Nyugi, ezek altalaban nagy csoportok tagjai, az o kornyezeteben 80% ugyanilyen.
2023. jan. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire "jó": feltűnési viszketegség, utánzás, figyelmet felhívni akarás...

Egyébként azt teheted, hogy amint ilyen videó kerül eléd, azonnal bezárod és nem foglalkozol vele. Ha ez idegesít, ezt tudod tenni. Ha szörnyülködni meg idegeskedni akarsz rajta, akkor viszont keress minél több ilyet és nézegesd ezeket, de ehelyett mást is tehetnél, ami boldoggá tesz.

2023. jan. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!