Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon inkorrekt úgy randizni...

Nagyon inkorrekt úgy randizni többször is valakivel, hogy amúgy mást szeretek közben?

Figyelt kérdés

Az a bizonyos másik személy nem hiszem, hogy többet érez irántam, mint barátság. Legalábbis szerintem nem, de nem tudom.

Viszont megismertem valaki mást. Nem mondanám, hogy szerelmes vagyok belé, alig ismerjük egymást, de mondhatni kedvelem.


Nagyon inkorrekt, hogy úgy randizok valakivel, hogy bár kedvelem, de másba vagyok szerelmes, akinél szerintem esélyem sincs..?


2022. dec. 10. 00:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Több vasat kell a tűzbe tartani, valamelyik majd csak összejön.
2022. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Noren1989 ***** válasza:

Mindig gondolj arra, h neked ez hogy esne a másik helyében?

Illetve, ami még engem motiválni szokott ezekben a helyzetekben, és ezek elhagyására, az, hogy ezt az időt elpocsékolom, és elveszem a másiktól.

2022. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Magad is látod, hogy itt semmiféle olyan szoros emberi kapcsolat nincs, ami miatt a feltétlen "hűség" lenne a kötelező. Az emberi érzések sokszor ambivalensek és jelen esetben semmiféle erkölcsi ódiuma nincs dolognak.
2022. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!