Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon inkorrekt úgy randizni...

Nagyon inkorrekt úgy randizni többször is valakivel, hogy amúgy mást szeretek közben?

Figyelt kérdés

Az a bizonyos másik személy nem hiszem, hogy többet érez irántam, mint barátság. Legalábbis szerintem nem, de nem tudom.

Viszont megismertem valaki mást. Nem mondanám, hogy szerelmes vagyok belé, alig ismerjük egymást, de mondhatni kedvelem.


Nagyon inkorrekt, hogy úgy randizok valakivel, hogy bár kedvelem, de másba vagyok szerelmes, akinél szerintem esélyem sincs..?


2022. dec. 10. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és magaddal szemben is! Miért nem azzal próbálkozol, akinél nincs esélyed szerinted? Hátha van, vagy ha legalább elutasít megváltoztatná a rajongásod irányába.
2022. dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
A "szerintem" az nem biztos, szóval amíg nem lesz a válasz tényleges nem, addig nem kellene feladnod, és nem is kellene mással randizni úgy, hogy az illető hamis ábrándokba ringassa magát. Az nem fair vele szemben...Talán ezt is el kellene mondanod a randipartnerednek, talán időt kellene adnod magadnak míg rendeződnek az érzéseid...
2022. dec. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem amiatt nem korrekt, hogy nincs a másik tisztán lezárva. Mert ha egyértelmű lenne, hogy abból nem lesz semmi és lezártad, hiába nem tiszták még az érzelmeid, akkor azt mondanám, hogy végül is mi mást tehetnél mint ismerkedsz és hátha más megfog. De így hogy nem utasított el a másik és felé ácsingózol még mindig így szerintem elég zavaros. Mi lenne ha bepróbálkoznál azzal, akit szeretsz, csak hogy legyen világos, hogy az ott egy halott dolog.


Vagy amúgy tedd tisztába a dolgot akivel randizol, hogy ez most csak ilyen laza szex/barátság dolog pl. és akkor úgy már szerintem rendben van, mert akkor világos, hogy mit várhat a másik.

2022. dec. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, miért olyan felfoghatatlan erőfeszítés AZUTÁN elkezdeni az ismerkedést új emberekkel, miután túl vagy az előző párodon, kiszemelteden, csalódásodon. Egy érző lénnyel randizol, nem egy vigaszdíjjal.
2022. dec. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
#4 mert sokszor attól lesz túl az ember, hogy megismer valaki újat, aki felkelti az érdeklődését és ez segít elfelejteni a régit.
2022. dec. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Igazad van, 5-ös, ment a zöld, bár látom nem értettek vele egyet.
2022. dec. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez baromság, csak felszíni megoldás és önigazolás az önzésre. Ha összevesznek, akkor rögtön az előzőhöz kezdi méregetni, és első alkalommal megcsalja, ha lát érdekesebbet.
2022. dec. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Egyrészt nem jó dolog mással randizni, amíg nem tudod biztosra hogy lekoptatna akit szeretsz.


Másrészt viszont ha letisztáztad vele és lekoptat, akkor a legjobb dolog ahhoz hogy elfelejtsd hogy nyitott vagy másik ember felé aki segít elfeledtetni!

2022. dec. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit furcsán fogalmaztam így 2:22kor 😀, de a lényeg benne van.
2022. dec. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben inkorrekt, mert esélyt adsz arra, hogy megkedveljen és hiába teszi meg, te valószínűleg meg fogod bántani és elutasítod. Szóval igazából szórakozol a másik érzéseivel.
2022. dec. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!