Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt mindenki,...

Miért hiszi azt mindenki, hogy egy lány automatikusan örül a csokinak/édességeknek?

Figyelt kérdés

Jön a karácsony, húztunk a suliban is, és olvasgattam itt a régebbi kérdéseket, hogy mit vegyenek egy lánynak, meg ilyenek. És mindenhol azt írják, hogy csoki tuti jó, azt MINDEN lány IMÁDJA, még aki fogyózik, az is csalhat egy kicsit. De az egyáltalán nem opció, hogy valaki egyszerűen utálja ezeket a dolgokat? Nem mondom, hogy hűde egészségesen eszek, például a chipsekért megőrülök, imádom mindet, viszont az édességek...brr...

(Ettől függetlenül jó alakom van, mielőtt bárki belémkötne.) Szóval ugye most jön majd az ajándékozás, és én minden évben olyat kapok, hogy a csomag 80%-a édesség, ami ugye automatikusan megy a rokonoknak. Persze, lehet mondani, hogy örülnék hogy kapok valamit, alapvetően örülök, és nem is azzal van a bajom, hogy olyan emberektől csokit kapok, akik nem is ismernek. Ennek örülök, mert gondolt rám. Viszont maga az elv érthetetlen számomra, hogy miért alap, hogy egy lánynál 100%-osan betalál az édesség.


Remélem értitek a kérdésemet, ezzel nem bántani szeretnék senkit, meg nem is vagyok hálátlan, a leírtak miatt.



2022. dec. 9. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Nő vagyok, inkább adjanak csokit, mint valami szart, amit aztán kerülgetni kell a lakásban meg magamra erőltetni. A kibszott ronda diy cuccoktól fordul csak fel igazán a gyomrom. Ha valaki nem alkalmas szépet és értelmeset csinálni, nem értem miért aggatja a nyakamba. De a dezodor meg a barbiékszerek is kellenének a halálnak.


25n

2022. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

megkérdeztem erről egy mesterséges intelligenciát, ezt írta :D


"Ez egy általánosítás, amely nem feltétlenül igaz minden esetben. Bár sok lány valóban szereti az édességeket és a csokoládét, nem minden lány szereti őket. Mindenki más és más ízléssel rendelkezik, és nem lehet feltételezni, hogy valaki automatikusan örülni fog valaminek csak azért, mert nő. A legjobb, ha nem általánosítunk, és megkérdezzük a másik embert, hogy mit szeretne, ha valami ajándékot szeretnénk neki adni."

2022. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
én aki allergiás a tejre és így is mindiv azt kapok 🥲🥲
2022. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!