Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ázsiaiak hogy tudnak...

Az ázsiaiak hogy tudnak ilyengyorsan elaludni?

Figyelt kérdés
Koreai barátaim, ha én alszok náluk, vagy ők nálam 5 perc alatt olyan mély álomba kerülnek, hogy egy ágyú sem keltené fel őket... De amikor Japánban voltam ott is láttam néhány embert az utcán olyan pózokban úgy aludni, mint a bunda, hogy csak na... De amennyire tudom, a kínaiak is elalszanak bárhol, akár az Ikeában is...

2022. dec. 4. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Azért mert ők olyan maximalisták a munkájukban és szellemileg utána nagyon kifáradnak, ezért ha van lehetőségük akkor aludnak pld. tömegközlekedésen. Minden percet kihasználnak.
2022. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem származástól függ, hanem csak genetika.

Én például nem vagyok ázsiai, de mégis mindig el tudok aludni pár perc alatt. Az ázsiai és a másmilyen származású emberek között is van, aki ilyen és van, aki nem.

2022. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is max 5 perc és alszok. Magyar vagyok..
2022. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Azért utána kéne nézni, hogy az egyénnek, napi 9 vagy napi 6 óra alvásra van lehetősége az életében... Ami a távol-keleti társadalmak taposómalom-munkarobot morálját illeti, nem feltételezek sok jót. Bárki elalszik helyben állva, ha több órás alváshiánya van hetek óta.
2022. dec. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ébredésem hasonló, mire leér a lábam a padlóra már éber vagyok.
2022. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!