Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt aki a munkájából...

Van itt aki a munkájából adódóan úgy megcsömörlött az emberektől, hogy zárkózottá, emberkerülővé vált?

Figyelt kérdés
Én telefonos ügyfélszolgálaton, utána boltban dolgoztam, azóta látni sem bírom az embereket és kész szenvedésnek élem meg ha valakivel beszélgetni kell
2022. nov. 3. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Kiégtél.
2022. nov. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is. Váltani kell más irányba, bár olyan munka nem-igazán van ahol egyáltalán ne kéne emberekkel kommunikálni. De legjobb, ha legfeljebb csak kollégákkal, főnökkel kell kontaktusba lenni, és nem ügyfelekkel, emberekkel fogalkozni közvetlenül és egész nap.
2022. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Azelőtt teljesen más voltam, ma már úgy állok hozzá, hogy megtartom a 2 méter távolságot mindenkivel.

2022. nov. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Katona Dius ***** válasza:

Előző helyen az ügyfelek, jelenlegi helyen a kollégák miatt. Amikor ezerszer elmondok nekik valamit és meg kérdezik ezeregyedszerre is.

Gazdasági irodán dolgozokegy művelődési házban, pl a rendezvény szervezőkkel szokott az lenni,hogy milliószor mondtam már nekik,hogy ha valamit szerveznek,kell előkalkulációs lapot kitölteni,hogy előre láthatóan mennyibe lesz az egész rendezvény,addig neki se álljanak leszervezni. És továbbra is az van,hogy már bőven megy a szervezés mire megkapom, és kiderül, tök mínuszos lesz az egész. De addigra már szerződés, hirdetés minden megy, szóval nem nagyon lehet leállítani. A főnök egy töketlen fasz,nem mer szólni senkinek semmi miatt. Én meg nem győzök veszekedni velük,hogy így elfog fogyni a pénzünk év vége előtt és az utolsó hónapokra nem marad semmi. Le van szarva.

Múltkor le kellett fújatnom 2 rendezvényt emiatt. Hát volt hatalmas ordítozás meg anyázás.

Most is pl ma le kell adni a jövő évi költségvetés tervezetet a fenntartónknak. Szóltam a szervezőknek múlt héten, találják ki, jövőre mennyi kell nekik a rendezvényekre. Hát ők erre nem érnek rá. Mondtam, hogy aki nem ad le igényt,az jövőre egy vasat sem kap és nem lesznek rendezvények. Megint ment az anyázás. De bocs, én honnan tudjam,ki mit akar szervezni a következő évben?

2022. nov. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, telefonos ügyintéző voltam szintén. Minden és mindenki idegesített, elképesztő, mennyi buta és bunkó ember létezik. A jó hír, hogy felmondtam és amikor már két hete nem dolgoztam emberekkel, ez az érzés elmúlt :D
2022. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem voltam egy tàrsasàgi lény. Ezen állapot csak romlott, mióta dolgozom.
2022. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen, szintén ügyfélszolgálat, de még nem vàltottam, viszont nagyon gondolkodom, de nem tudom milyen irányba kellene menni :(
2022. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Pont így.
2022. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!