Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek közül ha lehetne melyik...

Ezek közül ha lehetne melyik különleges kepesseget valasztanad?

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Egy másodperc alatt ott legyek valahol, ne kelljen sokat gyalogolni, buszozni, stb
Lézeres szemeim legyenek, amelyek éjszakánként vilagitanak és alvás közben tudatában legyek a körülöttem zajló dolgoknak
Ha fogyni szeretnék, nálam ellentétesen működjenek a módszerek, mint egy atlagembernel: a sok lustulás és a csoki zabalas altal tudjak lefogyni
Olvasni tudjak az emberek gondolatában, belelássak a fejükbe, tudjam mikor hazudnak és mikor mondanak igazat illetve hogyan éreznek pillanatnyilag
Kapcsolatban lehessek a felsőbb hatalommal: meglátogathassam az angyalokat, Istent és ha úgy adódik szellemeket is
Születésemtől fogva mindent tudjak, és ne kelljen ezáltal informalodnom, tanulnom
Előre tudjam hogy minden helyzetben mi fog történni így elovigyazatosabb lehetek
Uralni tudjam az időt, tudjam megállítani ha éppen úgy akarom, visszatekerni vagy akár előre
Bármilyen állattá átváltozhassak, bármilyen helyzetben
Megtudjam érinteni az égitesteket, a bolygókat, a csillagokat, a Holdat, vagy távolabb illetve közelebb hozhassam őket
42 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Időmegállítás nagy nagy gyerekkori vágyam. Nem lep meg hogy megtaláltam a listában :)
2022. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
időmegállítás? annak meg mi értelme van?
2022. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha istennel tudsz beszélni nyertél. Ha úgy születsz h mindent tudsz te vagy isten. Ha tudsz telefonálni te lehetsz a világ ura, nem a buszozás helyett kell teleportációval munkába járni..

Ertem már hogy egyes emberek arra születtek h kiválasztottak legyenek, mások pedig hiába kapnák meg a legnagyobb fegyvert azt sem tudnák mire használják.

2022. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Telefonálni=teleportálni
2022. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Időmegállítás, visszatekerés: Lottó számok + de ami ennél is jobb, bármikor ledőlhetsz aludni. Gyerekkori álmom nekem is.
2022. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Születésemtől fogva mindent tudjak és meg tudjam állítani vagy visszatekerni az időt

Mindegy, hogy melyik az, igazából az idő megállítását is arra használnám, hogy mindent megtudjak és mindent megtanuljak

2022. nov. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!