Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogy az...

Mitől lehet az, hogy az emberek manapság össze-vissza közlekednek mindenen keresztül?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek a mélyen gyökerező oka, hogy körültekintés nélkül a gyalogos a kerékpár sávon átsétál, vagy rajta sétál, megállnak rajta beszélgetni, nem néznek körül csak mennek amerre gondolják semmibevéve azt, hogy mások is vannak a közlekedésben? Most az autósokra nem gondolok.
2022. okt. 12. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hülye rolleresekre is ugyanúgy igaz, pont tegnap láttam a buszmegállóban várakozva, hogy az 5-ös busz majdnem elcsapott egy ilyen gyökeret, mert az egy dolog, hogy kb. tyúktempóban megy a busz előtt, de bazze meg is áll a hülyéje az úttesten, azt úgy megy fel a járdára azzal a szarral, centiken múlott, hogy a busz nem kapta el, látszott a sofőrön, hogy mond ám róla szépeket a vezetőfülkében. Mondjuk az ilyet nem is sajnálnám, de komolyan.
2022. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Manapság? Szerintem mindig is megvolt, pl régi pesti utcafotókon teljes a káosz, az úttesten megy a lovaskocsi, a gépkocsi, a gyalogos, a lovas, stb.
2022. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ingerözön is közrejátszhat. A modern élet rengeteg fölös dologgal és zajjal terheli az embereket, fel se tűnik nekik mivel mostanra ezt élik meg természetesnek, főleg a városban. Ráadásul sokan konkrétan folyamatosan a telefonjukat bűvölik bárhova is mennek, vagy pl zenét hallgatnak, vagy csak annyira el van épp veszve a rengeteg "tennivaló" között hogy abszolút nincs jelen fejben, bármit is csinál épp. És ez sokaknál a közlekedés közben sincs másképp.
2022. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Istenem de karót nyelt vagy kérdező. Ha kerékpársávon megyek és lelép elém valaki, akkor megállok vagy kikerülöm. Legyél mindig figyelmes, körültekintő és nem lesz baj, amint látod nem mindenki ilyen. Feleslegesen rugózól ilyen marhaságokon. Elképzelem mennyire fel lehetsz háborodva amiért valaki téged megzavar a békés kis tekerésedbe. :D
2022. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó nekem úgy tűnik te háborodtál fel a kérdésemen.


14:03 - a fejben nincsenek jelen - tipp szerintem elég jó. Talán a sok inger és letereltség okozza.

2022. okt. 12. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
És melyik mondatomból gondolod, hogy fel vagyok háborodva? :D
2022. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyarok ilyenek: nekik mindent lehet, hisz mindennek alig van következménye, ha meg van is valami, akkor megy a pereskedés, a kártérítés, stb.
2022. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!