Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a korosztál...

Miért van az, hogy a korosztályom nagyobbra tart egy pics@t miért nem tartanak nagyobbra egy normális embert inkább?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem azt, hogy a korosztályom miért tartja nagyobbra a s3gg rázogatos pics*kat.Gondolok itt a "menő" lányokra akiknek minden héten új pasija van és csak a pénzre megy. Egy kis Plaza cica akinek minden hónapban a trendhez méltó ruhái vannak. És mutogatja magát az interneten és élőben.Nyaliz meg nyafogva beszél a fiúkkal tiszta pick me girl. Miért nem tartanak nagyobbra pl engem? Nem vagyok stréber de nem is vagyok rossz tanuló. Normális segítőkész vagyok az emberekkel.Van pár ruhám de sose volt márkás ruháim vagy márkás cipőim.Csendes vagyok és kívülről figyelem a dolgokat.Unalmas lennék vagy mi az oka? Pedig én is jófej vagyok de alig szeretnének barátkozni velem az emberek. Mi az oka? :(
2022. szept. 21. 15:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Ha valaki gondolja akkor belinkelem 2 kérdésem amiben a srácról és arról írok amit ezek a lányok tesznek velem.


Illetve felfogok tenni egy másik kérdést mert rosszul fogalmaztam azt is belinkelem majd ha valaki akarja.

2022. szept. 21. 16:07
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Kevésbé vagy szép és az emberek felszínesek! Ennyi!

A világon nem tudsz változtatni!


Egy szép nő aki a szexualitását kihasználja értékesebb a világ számára mint bárki aki az egész életét kemény fizikai munkával tölti Csüggesztő mi?!

2022. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel az ügyed. És igenis komolyan kell venni, mert súlyos eset. Senki sem bántalmazhat se szóban és főleg nem tettben senkit büntetlenül. És ezt senkinek sem szabad eltűrnie.
2022. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvánvalóan a szép emberek könnyebben érvényesülnek, manipulálnak mindenkit!
2022. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
2022. szept. 21. 16:22
 26/27 anonim ***** válasza:
48%

Férfi vagyok.

Nálunk az általánosban és gimiben a népszerűbb lányok szebbek voltak és plusz volt, ha megtudott szólalni értelmesen és valamennyire okos is volt. De leginkább nyilván a külső. Ennyi, pont.

Szépséggel nem tudsz mit csinálni, ez genetika. Később jön csak ki az életmód, huszonévesen.


DE!

Némelyik lánnyal gimiből tartottam a kapcsolatot a közelmúltig. Egy kiégett, megkeseredett szorongó lett. Kiélt fejű. 25 évesen. Pszichológushoz jár. Romokban az élete. Sokat beszélgettünk, küzd a múltjával, lelkiismeret-furdalás gyötri (általában ezek a csajok nagyon megbánják később, mert visszagondolva egy hatalmas riherongynak nézi őket a többség). Senki nem maradt mellette. Vége a népszerűségének. Azt hitte élete végéig mindenki körbe fogja ugrálni. Egyébként rendkívül önbizalomhiányos is. Mindig kellettek neki a külső megerősítések.


Én gimiben túlsúlyos voltam. Nagyon keveseket érdekeltem. Most teljesen szálkás, adok magamra es megszoktak nézni a lányok.

Sajnos a világ kurvára bonyolult hely lett…de mindenekelőtt felszínes!

2022. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
2022. szept. 21. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!