Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a korosztál...

Miért van az, hogy a korosztályom nagyobbra tart egy pics@t miért nem tartanak nagyobbra egy normális embert inkább?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem azt, hogy a korosztályom miért tartja nagyobbra a s3gg rázogatos pics*kat.Gondolok itt a "menő" lányokra akiknek minden héten új pasija van és csak a pénzre megy. Egy kis Plaza cica akinek minden hónapban a trendhez méltó ruhái vannak. És mutogatja magát az interneten és élőben.Nyaliz meg nyafogva beszél a fiúkkal tiszta pick me girl. Miért nem tartanak nagyobbra pl engem? Nem vagyok stréber de nem is vagyok rossz tanuló. Normális segítőkész vagyok az emberekkel.Van pár ruhám de sose volt márkás ruháim vagy márkás cipőim.Csendes vagyok és kívülről figyelem a dolgokat.Unalmas lennék vagy mi az oka? Pedig én is jófej vagyok de alig szeretnének barátkozni velem az emberek. Mi az oka? :(
2022. szept. 21. 15:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#6-os válaszoló


Szívesen beszélgethettünk erről.

Pont ezt gondolom amit leírtál.Hogy őket istenítik. Elnézést ha egyesek számára félreérthető volt a kérdésem.Rosszul fogalmaztam meg.


Teljesen igazad van. És remélem jobb lesz a helyzeted.

2022. szept. 21. 15:31
 12/27 anonim ***** válasza:
71%

Micsoda megmondó emberek vannak itt. :D Gondolom vén szatírok akiknek egy kis popsirázás meghozza a napi jókedvet, és nyálcsorgatva védelmezik a közönséges kis ribizliket.

Annyit azért megsúgok, hogy ettől nem fognak rátok mászni. ;)

Aki képes értékelni egy magát húsdarabnak minősítő nőt, na ott vannak az igazi problémák.

2022. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Szóval. Azon vagyok ki hogy volt egy adott szitu és engem megvertek többször az iskolában egy srác. És amikor ez velem megtörtént senkit nem érdekelt és ment a gyűlölet beszéd felém. (Nem provokáltam ki mielőtt ezzel jönnének a válaszok)


És amikor meg egy iylen lányt piszkálnak vagy akár egy újjal is hozzá érnek akkor már tesz ez ellen az osztályfőnök. Míg engem teljesen figyelmen kívül hagynak és úgy kezelnek mintha nem is lennék ember.

2022. szept. 21. 15:40
 14/27 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk ahhoz is kell egy szint, hogy megverejnek egy lányt...

De ott nem a "picsákkal" van gond. nem máshoz képest kell érdekesnek vagy jónak lenned, lehetsz önmagadban is az.

2022. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kick-boxra. Nem azt mondom verd meg őket, de legalább meg tudod magadat védeni, ha már állításod szerint tojik mindenki a fejedre. Meg ad plusz önbizalmat,stresszlevezetés etc.
2022. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

10-es


Nem azt mondtam, hogy én olyan tökéletes vagyok. És lehet tényleg velem van baj. De ha benne lennél ebbe a szituációban, hogy egy ilyen lánnyal egy újjal is hozzá érnek akkor az érdekeli az osztályfőnököt és az igazgatót de ha engem fizikailag mindennap megvernek az iskolában az nem érdekli őket. És hiába szólsz nekik nem tesznek ez ellen semmit. És ezen vagyok ki.De a többi válaszoló úgyis jobban tudja ezt a szitut.Ti nem lennétek ki azon, hogy mindennap megver egy srác az iskolában és ez senkit nem érdekel? És teljesen lesz@rják az egész szituációt mert én nem vagyok olyan népszerű az iskolában.

2022. szept. 21. 15:52
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendőrségi ügy. A szüleid nem csinálnak semmit?
2022. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

14#-es


Igen tényleg ebben a szituban nem velük van baj. De abban igen ha velük történik meg ez akkor azonnal intézkednek ez ellen. Mert olyan mintha nagyobb szinten lennének mint én. Amikor egyáltalán nem így van. Ugyan úgy egyenlő emberek és semmivel sem többek sem kevessebbek mégis úgy kezelik őket mintha többek lennének nálam.

2022. szept. 21. 15:57
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Ebben abszolút igazad van, az egyáltalán nincs rendben, hogy megvernek, ez ellen tenni kell.


Csak.. ehhez semmi köze a picsáknak. Te meg erre hegyezted ki a kérdést, egy szóval sem említetted a bullyngot. Az, hogy téged bántanak az ugyanannyira botrányos, ha másokat is bántanak meg ha másokat nem bántanak. A kérdésedből az jött le, hogy nem a magad helyzetét akarod javítani, inkább a többi lányt visszarántani.


De a bullyingról meg beszélj a szüleidnek, vegyék fel a kapcsolatot az osztályfőnökkel ésvagy az igazgatóval. Vagy a rendőrséggel.

2022. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

19-es


Igen igazad van ebben legközelebb jobban megfogalmazom a kérdést mert többen félreértették.A szüleimmel már beszéltem erről és beszéltek osztályfőnökkel meg igazgatóval.Nem akartak ebből rendőrségi ügyet csinálni. És már valamennyivel enyhült a helyzet de félek megint bekövetkezik.

2022. szept. 21. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!